Návštevnosť

nedeľa 13. novembra 2016

Mišún chce v Trnave opätovne diskutovať, tentokrát s predsedkyňou združenia Ľudia proti rasizmu

Pokojný priebeh zajtrajšieho diskusného stretnutia, ktoré sa uskutoční o 18.00 hodine v Kine Hviezda v Trnave, môžu narušiť ostré výmeny názorov. S ľudskoprávnymi aktivistami chcú na tému extrémizmus diskutovať aj nacionalisti.

Už zajtra to môže v Trnave poriadne vrieť. Kino Hviezda, kde sa o 18 hodine uskutoční diskusia s názvom: Kto lajkuje extrémizmus? sa chystá navštíviť aj bývalý trnavský mestský  policajt Marián Mišún.  Ten tvrdí, že chce najmä duševne usmerniť prítomných ľudí, vrátane predsedkyňe OZ Ľudia proti rasizmu - Ireny Bihariovej.


Mišun, ktorý v súčasnosti pôsobí ako asistent Kotlebovho poslanca NR SR Martina Beluského v uvedenej veci uverejnil nasledujúce stanovisko:


"Rozhodol som sa, že zajtra navštívim Trnavu, kde sa pokúsim zapojiť do otvorenej diskusie na tému extrémizmus. Mojim zámerom je podkopávať morálnu autoritu súčasného režimu a samozrejme duševne usmerniť rôznych pochybných intelektuálov, vrátane Ireny Bihariovej– právničky a predsedkyne OZ Ľudia proti rasizmu. Príďte si vypočuť prisluhovačov zločineckého režimu ktorý tu bol po roku 1989 nastolený. Je nepopierateľné, že úmyselne zamlčujú a spochybňujú politické zločiny, vrátane genocídy slovenského národa, ktorá tu evidentne prebieha od takzvanej nežnej revolúcie. Považujem za dôležité spochybniť ich bludy, respektíve vytvoriť skutočnú názorovú opozíciu. Ukážme slovenskej verejnosti, že sme inteligentnejší a spravodlivejší ako naši názoroví oponenti, porazme ich silou argumentu. Pozvite na túto komickú udalosť aj svojich priateľov a známych, nech nás je čo najviac. Diskusia pod názvom Kto lajkuje extrémizmus? sa uskutoční v pondelok 14. novembra 2016 o 18.00 hod. v Kine Hviezda v Trnave. V rámci možnosti sa s Irenkov pokúsim zrealizovať aj krátky video rozhovor."

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára