Návštevnosť

streda 23. novembra 2016

Kotlebovci rozdávajú svoje platy, mainstreamové média o tom mlčia

Pomoc chorým a sociálne slabým členom vlastného národa má byť jedným z hlavných pilierov vlastenectva. V tomto duchu sa rozhodli konať aj niektorí poslanci a členovia z Kotlebovej ĽSNS, ktorí zo svojich platov pravidelne finančne podporujú slovenské rodiny.  O podobných aktivitách Kotlebovcov ale mainstreamové média záhadne mlčia.

Veľká Lomnica, Kežmarok a Rožňava, členovia a prívrženci Kotlebovej ĽSNS  dokázali v priebehu jedného dňa finančne pomôcť až trom slušným slovenským rodinám s chorými deťmi.

dsc_0124

Prvou z nich bola rodina Kellnerovcov, ktorých 2 dcéry – sedemročná Bianka a ročná Timea trpia cystickou fibrózou. Táto choroba napáda pľúca a pankreas. Ich diagnóza si vyžaduje špeciálnu stravu, masáže, inhalácie a rehabilitáciu, ktorú si rodina zo svojich skromných príjmov nemôže dovoliť. Hoci otec rodiny pracuje a snaží sa zo všetkých síl deti uživiť a zaplatiť im adekvátnu liečbu, rodina je stále odkázaná na pomoc iných dobrých ľudí. Aj preto sme sa Kellnerovcom rozhodli zmierniť ich utrpenie finančným darom v sume 600 eur.

O nič lepšie na tom nie je ani rodina Brijovcov. Tí, napriek dobe a vláde, ktorá nepraje slušným mnohodetným rodinám, s láskou vychovávajú svojich 5 detí. Ich 6-ročná dcéra Laura sa však narodila so zrasteným konečníkom a ďalšími diagnózami, ktoré si vyžadujú nielen nákladné operácie, ale aj celodennú starostlivosť. Napriek tomu všetkému úrady rodine odmietajú vyplatiť príspevok na opatrovanie. Brijovcom sme preto pomohli čiastkou 500 eur.


Poslednou rodinou, ktorej ĽS Naše Slovensko 18. novembra pomáhala, je rodina Lukáška Vaisa. Mimoriadne talentovaný chlapec (o čom sme sa mohli presvedčiť na vlastné oči) sa síce narodil predčasne, ale do svojich 7 mesiacov bol v podstate zdravý. Všetko sa zmenilo potom, čo bol povinne – pod hrozbou vysokej pokuty – zaočkovaný tzv. hexavakcínou (proti 6 chorobám súčasne) a zároveň dostal lieky na uvoľnenie svalstva. Krátko na to mu diagnostikovali detskú mozgovú obrnu, následkom čoho dnes 4-ročný Lukáško nechodí a len ťažko sa udrží vzpriamený. Rodina s ním absolvovala už niekoľko rehabilitácií, ale najväčšie pokroky dosiahla v piešťanskom Adeli centre. Boj malého Lukáška, ktorého zdravie zničil systém postavený na enormných ziskoch farmaceutických firiem, sme sa preto rozhodli podporiť darovaním poukážky na rehabilitáciu do Adeli centra v hodnote 2 028 eur. Tragický prípad tejto rodiny nás zároveň utvrdil v tom, že zrušenie sankcií za odmietnutie očkovania, ktoré máme v programe, je správne a nanajvýš aktuálne.“ informujú Kotlebovci na svojej internetovej stránke.

Zdroj: http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/v-jeden-den-sme-pomohli-3-rodinam-v-nudzi/

12 komentárov:

 1. Len tak dalej, to čo robíte je sprvávne. Verím že v nasledujucich volbách získate najviac hlasov a tak začnete menit tuto krajinu. Peniaze menia mnoho ludí, dufam, že Vás sa to týkať nebude.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ľudia to ocenia aj bez mainstreamu vo voľbách

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Super. Konečne niekto mudri a vie ako spravit rodinu štastnym.Len tak dalej. Spravna vec a držim Vam palce aby Ste to dotiahli daleko.

   Odstrániť
 4. Darujete cela strana prvych 3100EUR a hned robite kampan... neda sa viac, ked ste dostali 5,2 miliona EUR z nasich dani? Prezident sam daruje kazdy mesiac cely plat a nepretrca sa.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. máte aj koho chváliť a porovnávať s p.Kotlebom-takého úžerníka a zlodeja!!!

   Odstrániť
  2. Prezident? My máme prezidenta? Jaj už viem to rozdáva z tých daní.

   Odstrániť
 5. tak pokial viem prezident vyuziva statnu prepravu na osobne ucely a to je ovela drahsie ako jeho prezidentsky plat....

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pán Kiska sa veru pretŕča - keď už bol v relácii Vilka Rozborilka, tak to hovorí samo za seba.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pan prezident to uz robi od zaciatku volebneho obdobia..pravidelne..cely plat.. a plujete na neho..Ked daju kotlebovci zlomok zo svojho platu.. raz za cas, vynasate ich do nebies.. Trosku objektivnosti by nezaskodilo.. Apropo..je psou povinnostou a samozrejmostou bohatych davat tym, co to potrebuju..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a ty si odkiaľ z inej planéty? To si kde počul že "Apropo..je psou povinnostou a samozrejmostou bohatych davat tym, co to potrebuju"

   Odstrániť