Návštevnosť

nedeľa 20. novembra 2016

Futbaloví fanúšikovia z Ultras Púchov získali od Mariána Mišúna nečakaný finančný dar

Niektorí z členov tvrdého jadra púchovských futbalových fanúšikov zrejme ostali príjemne prekvapení. Excentrický národný aktivista Marián Mišún z Púchova, ktorý pôsobí ako poslanecký asistent za Kotlebovú ĽSNS im daroval 200 EUR na výjazd do Poľska.
V súvislosti s nečakanou finančnou podporou uverejnili fanúšikovia Ultras Púchov na sociálnej sieti Facebook aj oficiálne poďakovanie.

“Nie nadarmo sa hovorí, že tam kde nie je správna atmosféra, nie sú ani výsledky. Hrať futbal bez diváckej podpory je dnes skutočne náročné. Každý z nás, kto má rád správnu športovú atmosféru dobre vie, že práve futbal potrebuje aj odhodlaných fanúšikov. Dôležitosť fandenia si zrejme uvedomuje aj známy národný aktivista Marián Mišún, ktorý sa vo štvrtok 10. novembra 2016 rozhodol finančne podporiť Ultras Púchov sumou 200,- EUR. Členovia Ultras Púchov ďakujú Mariánovi, ktorý národu opätovne ukázal novú politickú morálku pravého nacionalistu, a naďalej väčšinu svojho asistentského platu rozdáva na pronárodné aktivity. Väčšinu darovaných peňazí použijeme na podporu výpravy našich členov, ktorý sa 11. novembra zúčastnia každoročných masových osláv poľského dňa nezávislosti vo Varšave.“ napísali púchovskí ultras v svojom oficiálnom stanovisku.

Mišun kritikom odkazuje, nech to berú ako podporu slovenského športu

Svoje rozhodnutie finančne podporiť Ultras Púchov Mišún zdôvodnil nasledovne:

„V rámci môjho projektu POLITIKA PRE NÁROD, NIE PRE VYSOKÉ PLATY som sa z môjho 400,- eurového asistentského platu rozhodol finančne podporiť sumou 200,- EUR výjazdovú skupinu púchovských futbalových fanúšikov z Ultras Púchov do Poľska. Viem, že ako ľudia sme rôzni, ale mnohých chalanov z púchovského ultrasu osobne poznám, sú medzi nimi aj dobrí vlastenci, športovci a bojovníci. Zároveň si treba uvedomiť, že všetky náklady na svoje výjazdy, chorea, vlajky si väčšinou musia platiť z vlastných vačkov, pričom je známe, že bez nich futbal ako šport nemá tú správnu atmosféru. Pre mojich prípadných kritikov odporúčam, aby to ako brali ako podporu slovenského športu.“ Video: Ultras Púchov - production 2015

Zdroj: https://www.facebook.com/Ultras-P%C3%BAchov-841907459187092/


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára