Návštevnosť

utorok 29. novembra 2016

Finančník Soros, alebo záhada stúpajúcich preferencií strany KDH odhalená?

Nečakný raketový nárast volebných preferencii KDH pod vedením Alojza Hlinu prekvapil mnohých Slovákov. V tejto súvislosti prichádza so šokujúcimi odhaleniami známy novinár Ľubomír Huďo, ktorý si svojou odvahou písať a hovoriť o tzv. nepríjemných témach vyslúžil nálepku kontroverzného a konšpiračného novinára. 


Novinár Huďo opäť šokuje. Na mušku si zobral aktuálneho predsedu KDH Alojza Hlinu o ktorom v súvislosti so stúpajúcimi volebnými preferenciami uverejnil prostredníctvom sociálnej siete facebook nasledujúce stanovisko:

„Alojz Hlina veľmi dobre vie, komu musí povinne nadbiehať, podlizovať sa a sľúbiť poslušnosť v prípade, že chce, aby KDH pod jeho vedením znovu zasadlo do parlamentných lavíc. Vďaka tomu sme mali možnosť ho zahliadnuť na milom posedení, ktoré na začiatku októbra organizovala Nadácia Antona Tunegu pod názvom:
Ako ma vyzerať moderná konzervatívna strana
Stretli sa tu najväčšie esá protislovenského odboja a najvplyvnejšie osobnosti tretieho (mimovládneho) sektora, ktorý, ako už všetci vieme, masívne podporuje hlavne americká ambasáda a prostredníctvom Nadácia otvorenej spoločnosti aj americký miliardár a ľavicový extrémista George Soros.
zúčastnení menovite:
- Pavol Demes --- guru slovenského tretieho sektora a profesionálny revolucionár resp. organizátor majdanov a farebných revolúcií vo viacerých európskych štátoch (http://www.changenet.sk/?autor=369912&x=109511)
- Grigorij Mesežnikov --- spoluzakladal pravdepodobne najvplyvnejší inštitút manipulujúci verejnú mienku na Slovensku Inštitút pre verejné otázky (IVO) spolu s Martin Bútora
- Martin Slosiarik --- šéf prieskumnej agentúry Focus
Pripomeňme si, že pán Bútora spoluzakladal aj spomínanú prieskumnú agentúru FOCUS Marketing & Social Research
Mrzí ma, ak som niektorých sklamal. Aspoň viete, čo môžete od p. Hlinu čakať.

https://www.youtube.com/watch?v=v3V1AGfl0is

Video:  Hlina počas stretnutia tretieho sektoru - Ako má vyzerať moderná konzervatívna strana?

12 komentárov:

 1. Fakt trapný článok, odkedy je Soros extrémista? preferencie KDH stúpajú preto, lebo si dali do poriadku stanovy a volebný program. A hlavne, ľudia sa dosť boja Kotlebovcov a ich inklinácie k fašizmu. Aj trápny Hrušovský už nezavadzia, Hlina má lepší prejav.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. skús čitať aj niečo iné ako obežník KDH

   Odstrániť
  2. Otvor si oči a hlavne mozog... extrémizmus nie je ako v tvojich predstavách, nejaký fašizmus (ty asi len toto poznáš), napr. Fico a jeho spolupútnici v Európe sú Sociálni extrémisti..., čiže extrémizmus existuje v rôznych sférach nášho sveta a nemusí to byť v tvojich malých očkách niečo zlé, ale navonok dobré a pod pokrievkou sa varí špina...!!!

   Odstrániť
  3. ludia sa dost boja kotlebovcou- na tuto analizu si ako prisiel?

   Odstrániť
  4. Preferencie KDH klesajú už 25 rokov, lebo vymierajú ich voliči babky v kostoloch. Vždy pred voľbami sa čítal v kostoloch pastierky list biskupov, koho majú babky voliť a vždy volili podľa toho. Teraz Soroš zaplatil médiám a priezkumným agentúram, lebo mu Hlina prisahal vernosť. To ale KDH pochová. Hlina sa objímal s Makrelou na zjazde jej strany v Nemecku a po príchode hneď vyhlásil, že je potrebné cenzúrovať internet. To mu voličov nepridalo. Soroš financoval napríklad krvavý prevrat na Ukrajine a riadi jej bábkovú vládu, tak ako riadil Clintonovú a Obamu (pozri jeho emaily na wikileaks). Taktiež riadi migračnú vlnu, pašerákov ľudí, integráciu migrantov tak, aby sa mu každý investovaný dolár do týchto svinstiev mnohonásobne vrátil cez štátnu podporu jeho vysoko ziskových "neziskoviek". V ČR vyšli články, koľko miliard zo štátneho rozpočtu si cucli neho "neziskovky". Z tých peňazí potom výdatne podpláca politikov ako aj Hlinu, pápeža Františka a ostatný ľudský odpad, čo za hrsť dolárov dajú vyvraždiť celú Európu.

   Odstrániť
  5. Velke hovno KDH ako aj Hlina su spine.

   Odstrániť
  6. Ľubomír Kmotorka....Soros je extrémista odvtedy, odkedy finančne podporuje prevraty a rozvracanie Republík v iných štátoch. odborne sa tomu vraví " nežné revolúcie".

   Odstrániť
  7. Že aký pacient toto...Kdh v živote nebude v parlamente a ani ten satanov potkan soros s tým nič nespravi.

   Odstrániť
  8. prosím ťa kde ty žiješ, v inej galaxii?

   Odstrániť
  9. Opytaj sa Orbana kto je Soros, ten ti to velmi rychlo objasni. A este si trosku otvor obzory, lebo mas nazory ako 80 rocna babicka co kazdy vecer pocuva na TV Narkoza, ze fasisti nas chcu davat do plynu...

   Odstrániť
 2. Že sa a akí kresťania vyjadrujú ku kresťanom .

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hlinove sprostosti ktoré predpokladám nadlho potopia KDH.
  https://www.hlavnespravy.sk/alojz-hlina-orban-naschval-vytvoril-trasu-utecencov-cez-madarsko-aby-potom-ostentativne-staval-ploty-europa-orbana-nepotrebuje-je-cynik-konecne-europa-zistila/1520902

  OdpovedaťOdstrániť