Návštevnosť

streda 16. novembra 2016

Bývalý policajný riaditeľ tvrdí, že človek ako Kaliňák nepatrí do kresla ministra vnútra

Primátor Rimavskej Soboty Jozef Šimko, ktorý v minulosti pôsobil ako okresný riaditeľ polície, skritizoval ministra vnútra Róberta Kaliňáka. Po všetkých kauzách, v ktorých pôsobí ako podozrivý, vraj nemá čo hľadať v kresle ministra vnútra.


Poslednou no zároveň jednou z najväčších káuz Smeru sú podozrivé vzťahy Roberta Kaliňáka a podnikateľa Ladislava Bašternáka. Podľa verejne dostupných informácii, Bašternákova firma kúpila v minulosti niekoľko bytov za 12 miliónov eur, za čo si následne Bašternák uplatnil podozrivú dvojmiliónovú vratku DPH. Následne, keď sa definitívne ukázalo, že Robert Kaliňák o svojom vzťahu k Bašternákovi klamal, Robert Fico ho naďalej nechal v kresle ministra vnútra. Polícia pod vedením Kaliňáka nakoniec podozrenia z daňových podvodov ani nezačala  vyšetrovať.


"Ako bývalý okresný riaditeľ polície si dovolím povedať, že pán Kaliňák, po tých kauzách, nemá čo hľadať v kresle ministra vnútra. Fico ho kryje a tým kryje seba, politickú stranu SMER SD,Som v kontakte s radovými policajtmi a preto si dovolím povedať, že je to názor viacerých policajtov." napísal bývalý okresný policajný riaditeľ Šimko prostredníctvom sociálnej siete facebook. 

3 komentáre:

  1. Je nutnosť zasadiť sa za to, aby kresla vyletel ako špinavé prádlo. Ak takéto vyhlásenie vydá osoba, ktorá je hlavou hociktorého mesta, tak určite veľmi dobre pozná zo svojej predošlej praxi, že taký človek nemá čo robiť tam, kde je. Taký človek by mal sedieť za mrežami a stranu, ktorá ho kryje, aj keď je to strana vlády, by mala byť okamžite zrušená. Je to liaheň zlodejov, podvodníkov a kriminálnikov. Asi takto by vyzerala demokratická úvaha o zlých ľuďoch všade na svete. Bohužiaľ, na Slovensku sú iné metre a posudzovanie zla na elitu. Keby sa dopustil občan smrteľník iba niečo okolo 20% takého zla, sedel by minimálne 7 rokov. Treba zmeniť demokraciu zo 17.11.1989.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ten jeho výraz tvare pri otázkach novinárov hovori za všetko je to podvodník a psychopat


    OdpovedaťOdstrániť