Návštevnosť

štvrtok 20. októbra 2016

Kotleba považuje článok Plus 7 dní o luxusnom rodinnom sídle za tupé kydanie a drzé klamstvo

Kotlebovci kritizujú článok týždenníka Plus 7 dní pod názvom “ODHALENIE Kotleba v politike bohatne. Po pol roku nová vila“. Podľa článku je Kotlebu možné už niekoľko týždňov vídať v luxusne vyzerajúcej vile. Kotlebovi priaznivci a spolupracovníci jednoznačne odmietajú polemiky, že ide o dom pre Kotlebu. Strana Kotleba- ĽS NS údajne dom kúpila, ale úplne na iné účely. Má slúžiť ako dôstojné stranícke sídlo.
Foto: Marian Kotleba pred budúcim sídlom strany
Po zverejnení uvedenej správy týždenníkom Plus 7 dní, bolo prostredníctvom facebookového profilu Marian Kotleba uverejnené nasledujúce stanovisko: 
"Penta chcela kúpiť od BBSK dve budovy za pol milióna eur. Nakoniec sme ich po ťažkých vyjednávaniach dotlačili k cene, ktorá je o milión eur vyššia, ako pôvodne chceli dať. O pár dní na to začal ich bulvárny plátok Plus 7 dní na nás nielen tupo kydať, ale vyslovene o nás drzo klamať! ĽS Naše Slovensko mi nekúpila žiadny dom - to si môže overiť hocikto online na katastri. Ja bývam v paneláku. Kúpili sme dom pre stranu. Dom, ktorý chceme prerobiť na normálne slušné stranícke sídlo - s kanceláriami, zasadačkou, parkovaním, skladmi. Či sa máme stretávať po reštauráciách a veci skladovať doma v skriniach?! Drzosť týchto bulvárnych hyen v poslednom čase prekročila všetky medze. Budeme to už riešiť s právnikmi."2 komentáre:

  1. Koľko machinácií a podvodov s obrovskými financiami narobili,robia a budú ešte peknú chvíľu robiť iné politické subjekty to nikto nechce vidieť, ale keďže sa jedná o stranu ĽsNS to už vidia a komentujú všetci.Pozametajte si Vy ostatní najprv pred vlastným prahom.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Koľko machinácií a podvodov s obrovskými financiami narobili,robia a budú ešte peknú chvíľu robiť iné politické subjekty to nikto nechce vidieť, ale keďže sa jedná o stranu ĽsNS to už vidia a komentujú všetci.Pozametajte si Vy ostatní najprv pred vlastným prahom.

    OdpovedaťOdstrániť