Návštevnosť

sobota 29. októbra 2016

Kotleba naďalej valcuje internetové prieskumy. Pre ľudí je dôveryhodnejší ako Fico


Banskobystrický župan Marian Kotleba naďalej valcuje internetové prieskumy. Podľa internetovej ankety, ktorú prostredníctvom sociálnej siete facebook zrealizoval denník Plus JEDEN DEŇ, je až pre 67 % hlasujúcich najdôveryhodnejšou politickou osobnosťou. Z výsledkov vyplýva, že bez ohľadu na bezdôvodne medializovanú kauzu údajného nového Kotlebovho sídla, jeho popularita prudko stúpa.

S pomedzí politikov má u ľudí najväčšiu dôveru Marian Kotleba.  Výrazne predbehol aj aktuálne úradujúceho premeria Róberta Fica, ktorý proti Kotlebovým 67 % získal len symbolickú podporu 5 %

Kollár, Kotleba alebo Fico. Kto vás na Facebooku najviac "otravuje"?

Vyplýva to z výsledkov internetovej anketyuverejnenej prostredníctvom sociálnej siete facebook na stránke denníka Plus JEDEN DEŇ, v ktorej doposiaľ hlasovalo 8201 ľudí. O niečo lepší výsledok ako premier Fico tiež dosiahli Richard Sulík s podporou 6 % a prezident Andrej Kiska, ktorému dôveruje 7 %.  

https://www.facebook.com/plusjedenden/posts/10154646826484629

 

12 komentárov:

 1. Kedze ludia maju zlodejin politikov plne zuby a tak ako kradnu smeraci tak este nik nekradol !!!! Takze vdaka tymto zlodejinam a aj zlocinnosti ktoru pacha totalitna justicia na narode a aj kiskovym uzernickym firmam pojde narod volitkotlebu a ak smer a pod spinava banda nezfalsuju volby kotleba nepojde pod 30 perc !!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zabaviť majetok, zabaviť majetok aj príbuzným, a prideliť im majetok podľa daňového priznania ... A vybavené ... + samozrejme obviniť a súdiť podľa zákona o sprenevere, nedovolenom obohacovaní, spoluúčasti na rozvracaní Slovenskej Repuliky, Veľezrady, Kolaborácia s vonkajším nepriateľom, rozpredaju slovenských strategických surovín ako je Voda, Drvo, poľnohospodárska pôda a podobne !!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dobrý deň, Vaš príspevok sa plne stotožňuje s mojím zmyšlaním a preto vam davam palec hore! Sme na rovnakej vlnovej dlžke. ,,Morho,,

   Odstrániť
 3. Jediné p.Kotleba to tu vyrieši a tuto skorumpovanu vládu pozatvárat preto už nikdy nevolit skurvený smer-sd Takže tak...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. us teras si kupuje domi a zamestnava rodinu nieje ani rok v parlamente kotrba

   Odstrániť
 4. Gratulujem, že ste našli odvahu napísať článok.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ked sa začnu voľlby tak ešte predtym by sme mali pozvať čo v najväčšom počte nezavyslich pozorovateľov do každeho okrsku aby sa nesfalšovaly voľby.Ano poctivo-slušne žijuci občania ak chcete ešte si užiť pravdy a poriadku v spoločnom štate ,tak už nikdy nedajte hlas vo voľbach politikom parlamentu a stran ktorí vas do dnešneho dňa klamali a podvadzali.Verím že ešte sa najdu poctivy pracovity politici ktorým ide očesť Slovenskeho naroda-občanov.Strana LSNS ešte nieje skorumpovana, a zlodejska.Oni dostanu aj môj hlas!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aj ja by som sa rád zúčastnil pri počítaní hlasov ale tam nikoho nepustia aj keby sme boli pri tom ščítavaní tak skutočné čísla sa nikdy nedostanú tam a vždy vyhrá ten kto má

  OdpovedaťOdstrániť
 7. aj ma už serú tie podrazy, čo proti nemu fico robí, naposledy sa v bystrici robil tender na opravu ciest, nejaký asi ficov kamarát, sa prihlásil do súťaže a keď najnižšou ponukou vyhral, prihlášku stiahol, vraj nemá na to kapacity. toto neuverím, že je náhoda, komusi ide o to aby sa tam oprava komunikácií sabotovala a mohlo sa tak na kotlebu útočiť, že nič nerobí. to je rovnaký podraz ako ten, že mu vláda odobrala eurofondy a teraz mu vyčítajú, že sa v bystrici nečerpajú. ako sa majú ak ich tam niet.

  OdpovedaťOdstrániť