Návštevnosť

sobota 3. septembra 2016

Vzdelávacia akcia údajných extrémistov bola v Trnave nečakane úspešná

TRNAVA- Vzdelávacia výstava spojená s diskusiou na tému genocída slovenského národa a obete vlastizrady po roku 1989, prilákala do Trnavy okolo stovky poslucháčov.  Kontroverzní aktivisti Rudolf Vaský, Martin Daňo a Marián Mišún chcú prednášať už aj na vysokých školách.

Niektorí poslucháči, ktorí sa v piatok 2. septembra 2016 zúčastnili kontroverzného vzdelávacieho projektu Rudolfa Vaského mohli byť poriadne šokovaní. Po slovách chvály a potlesku primátorovi Trnavy Petrovi Bročkovi, odzneli výrazy ako krvavá revolúcia, obnovenie Československa a ubitie politikov k smrti roxormi. Aj také sú vízie Rudolfa Vaského o budúcej spoločenskej premene Slovenska. Počas prednášky o genocíde Slovákov po roku 1989 boli tiež účastníkom ukázané fotografie samovrahov.

Foto: Účastníci prednášky o genocíde slovenského národa a obetiach vlastizrady po roku 1989
Následne, po ukončení prednášky Rudolfa Vaského, pokračoval novinár a aktivista Martin Daňo, ktorý prítomných poslucháčov upozornil na nekalé praktiky slovenských exekútorov.

Chcú pokračovať aj na univerzitnej pôde

„Pretože našim zámerom je likvidácia súčasného zločineckého režimu, v čom nám pomôže len informovaný a vzdelaný národ, už čoskoro zrealizujeme ďalšie vzdelávacie prednášky po celom Slovensku. Veľké medzery vidíme v oblasti vzdelávania, preto aktuálne pripravujeme zaslať žiadosti o zrealizovanie prednášky priamo na univerzitnej pôde niektorých vysokých škôl. Ako prvé požiadame o priestory Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre a Trenčiansku univerzitu Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Podla zákona o vysokých školách je poslaním vysokých škôl, ktoré sú súčasťou európskeho priestoru vysokoškolského vzdelávania a spoločného európskeho výskumného priestoru, je rozvíjať harmonickú osobnosť, vedomosti, múdrosť, dobro a tvorivosť v človeku a prispievať k rozvoju vzdelanosti, vedy, kultúry a zdravia pre blaho celej spoločnosti, a tým prispievať k rozvoju vedomostnej spoločnosti.“ uviedol prostredníctvom sociálnej siete facebook po skončení akcie organizátor Marián Mišún. 

Video:Rudolf Vaský v Trnave o genocíde: "Extrémisti" v Trnave tlieskali BročkoviŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára