Návštevnosť

štvrtok 22. septembra 2016

Šokujúci internetový prieskum: Kotleba vo vláde

Ak by sa parlamentné voľby konali v mesiaci september, najviac hlasov by získala Kotlebová Ľudová strana Naše Slovensko  a to až šokujúcich 67 percent. Vyplýva to z internetovej ankety uverejnenej na webovom portáli PLUSKA.SK.

Druhá vo voľbách skončila SaS, ktorá by získala 9 percent hlasov. Do Národnej rady SR by sa podarilo dostať ešte Kollárovej rodine a strane Smer- SD.


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kotleba
Foto: Marian Kotleba počas prejavu na proteste proti islamizácii Európy
Pred bránami parlamentu by podla ankety ostali všetky ďalšie štandardné politické strany Slovenská národná strana (3 percenta), hnutie OĽaNO- NOVA (3 percenta) či KDH a Sieť ktoré by získali zhodne po 1 percente hlasov.

14 komentárov:

 1. Čo sa babe zachcelo to sa jej aj prisnilo.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nič prevratné! Politici nás tu zavádzajú, ako sú proti migrácii, a druhý deň po voľbách schvalujú milióny z našich daní na utečencov aj mimo EU. Na pomoc našim sa nenájde ani cent, rodičia detí s postihnutím nemajú nárok na nič lebo.., cigánom stavajú byty + plus dávky majú väčšie ako niektorí poctivo pracujúci.., denno denné presviedčanie, že naše národné, nábožeské a kultúrne princípy sú "zlé", treba byť multikultúrny a podobne.. Nech sa nečudujú, že začne tvrdý boj / odpor, keď z našich vlastných ľudí robia migrantov

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veď o to ide. Pokiaľ chceme normálne žiť, musí sa prestať kradnúť a zmrdi musia vrátiť to čo ukradli. Nič iné nepomôže. A toto ponúka len jeden subjekt.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Samozrejme ze strany ako smer, kdh, sdku a ine budu obmienat figurky vo svojom chlieve zradcov a nenazrancov,.. ak toto niekoho presvedci ze ma vyznam ich este volit je to bud zradca a kolaborant, alebo je nutne ho liecit.. a toto sa tu koluje uz dlhee roky tak sa necudujme, ze je stav Slovenska, bohuzial, taky aky je .. z mojho pohladu nie je inej cesty (neviem ci bohuzial alebo chvalabohu)vo volbach ako je strana LSNS, stav Slovenskej politiky je uz roky tak vazny a ubohy, ze ine ako radikalnu zmenu si to neziada ..

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Takto sa mi to paci...ziadne spiny...ktore tu vladli donedavna..by si uz konecne neskrtli..

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Kradli, kradnu a budu kradnuť všetci.

  OdpovedaťOdstrániť