Návštevnosť

štvrtok 16. júna 2016

Proti islamizácii bude rečniť kontroverzný vydavateľ Kamas


Pavel Kamas je spolumajiteľ vydavateľstva guidemedia etc. Za vydanie knihy Adolf Hitler PROJEVY bol v Českej republike trestne stíhaný. Aktívne spolupracuje s Akčnou skupinou VZDOR Kysuce a na pripravovanej protestnej akcii s názvom STOP likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu, bude rečniť nielen na tému islamizácie Európy.

Pavel Kamas naživo vo vysielaní ČT 24
 
Pavel Kamas sa spoločne s tvorcami a spolumajiteľmi vydavateľstva guidemedia etc. ocitli v roku 2015 niekoľko krát pred súdom. Dôvodom bolo vydanie spornej a dlho diskutovanej publikácie s názvom Adolf Hitler PROJEVY. Brnenský súd nakoniec rozhodol, že vydanie Hitlerových prejavov nie je trestný čin a obvinených, ktorým hrozilo až desať rokov za mrežami oslobodil. Vydavateľstvo aj napriek snáhám štátnej moci o diskreditáciu a zadržiavania finančných prostriedkov naďalej vydáva knihy najmä s tematikou národného socializmu  a tretej ríše.
 
Organizátori tohtoročného pochodu proti islamizácii Európy a diktátu Bruselu potvrdili, že Pavel Kamas bude jedným z rečníkov. Pavel Kamas mal na Slovensku, ale aj v zahraničí niekoľko prednášok, ktoré sa tešili vysokej účasti a záujmu publika. Do Bratislavy sa však chystá s horlivým príhovorom. V minulosti označil Československo za stredoeurópsky Izrael. Režim po roku 1989 považuje za ešte zákernejší než všetky takzvané diktatúry za posledných dvesto rokov.

Protestná akcia sa uskutoční 25. júna so začiatkom o 15:00 pred bratislavskou hlavnou železničnou stanicou.

1 komentár: