Návštevnosť

štvrtok 23. júna 2016

Protest v Bratislave podporia aj nemeckí aktivisti

Okrem očakávaných osobností slovenskej a českej pronárodnej scény prednesú v sobotu 25. júna v Bratislave svoje prejavy aj dvaja prominentní zahraniční hostia z Nemecka.

Pozvanie organizátorov prijal Karl Richter, mníchovský poslanec, bývalý dlholetý vysoký funkcionár Nemeckej národne-demokratickej strany NPD. V súčastnosti pôsobí ako parlamentárny referent  poslanca EP Uda Voigta (NPD) v Štrasburgu. Začiatkom 90. rokov bol šéfredaktorom mesačníku „Nation Europa“. Jeho bohatú politickú kariéru sprevádzala  rada Systémom umelo vyvolaných obvinení. Na mníchovskej radnici je všetkými tzv. demokratickými stranami považovaný za personu non grata.
K. Richter


Ďalším rečníkom z Nemecka bude Sigrid Schüßler. Do roku 2014 členka NPD. Dlholetá redaktorka straníckych novín „Deutsche Stimme“, spoluzakladateľka Svojpomocného spolku politicky prenasledovaných „Jeanne D.“. Od roku 2015 aktívne vystupuje s prejavmi na akciách PEGIDY. V minulosti bola prenasledovaná politickými konkurentmi. Jej dom bol ostreľovaný Antifou a jej profesijná existencia bola prakticky zničená. Nedávno bola kvôli kritike islámu obvinená z trestného činu „štvania ľudu“.
S. Schüßler
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára