Návštevnosť

streda 1. júna 2016

Protest proti imigrantom podporuje aj známy rockový spevák Rogel

Plánovanému masovému protestu národných a protisystémových síl proti imigračnej politike EU vyjadril podporu aj známy spevák Rastislav Rogel, ktorý patrí k najvýraznejším osobnostiam ponovembrovej nacionalistickej scény. Slovákov otvorene vyzýva, aby sa k protestu pridali, chránili slušných bielych ľudí a zastavili likvidáciu európskych národov.

Foto: nacionalista Rastislav Rogel
V sobotu 25. júna 2016 sa v Bratislave uskutoční ďalší protest národných síl, tentokrát pod názvom: Stop likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu. Protest nadväzuje na minuloročný, takmer 10-tisícový protest proti islamizácii Európy. O udalosť začína byť na sociálnych sieťach veľký záujem. Svoju účasť už prostredníctvom facebooku potvrdilo takmer 1 000 ľudí, pričom ďalších viac ako 1600 zvažuje svoju účasť. Na proteste by mali opätovne vystúpiť lídri rôznych národných hnutí, pričom podporu vyjadrili radikáli zo žilinského ultras, ako aj známy spevák a herec Rastislav Rogel.

Brusel vraj chráni imigrantov, úchylákov a parazitov


„Neomarxisti z Bruselu chránia imigrantov, pedofílov, homosexuálov a ďalších parazitov! Kto ochráni slušných bielych ľudí? Jedine ty sám! Príď aj ty 25. júna 2016 do Bratislavy na pochod proti likvidácii Európskych národov, spoločne prejavíme svoj názor!“ uvádza status, uverejnený na sociálnych sieťach s vyobrazením a podpisom Rastislava Rogela.


Video pozvánka:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára