Návštevnosť

pondelok 27. júna 2016

Magát a Kopáč odvlečení kukláčmi!

Na včerajšom proteste proti islamizácii Európy a diktátu Bruselu bolo horúco! Na polícii skončilo niekoľko ľudí, medzi ktorými boli organizátori protestu Marián Magát a Lukáš Kopáč, ale aj vodca Slovenskej pospolitosti Jakub Škrabák.


Po ukončení protestu boli viacerí účastníci obkľúčení príslušníkmi policajného zboru, ktorí ich postupne predvádzali na policajnú stanicu. Ako prvého polícia za asistencie kukláčov predviedla Lukáša Kopáča. Z davu protestujúcich bol zaistený aj Marián Magát a Jakub Škrabák zo Slovenskej pospolitosti.

Marián Magát a Lukáš Kopáč boli predvedení na výsluch pre údajné roztrhnutie vlajky EÚ. Obaja to považuje za šikanovanie zo strany štátnej moci. Marián Magát sa chvíľu po prepustení vyjadril, že sa jedná o politické zastrašovanie a pálenie, alebo trhanie vlajky EÚ nemôže byť trestným činom hanobenia rasy a národa, nakoľko vlajka EÚ nepatrí žiadnemu štátu ani národu.

Lukáš Kopáč za všetkým vidí politickú objednávku: "Ani samotní vyšetrovatelia nemôžu byť až natoľko hlúpi, aby ľudí stíhali za akúkoľvek manipuláciu s modrou handrou. Za všetkým treba hľadať príkazy zhora. Štátna moc nevie, akým iným spôsobom by nás mohla odstrašiť a diskreditovať, preto je nútená robiť veci, ktoré so zdravým rozumom nemajú nič spoločné."

Ďalším zo zadržaných bol vodca Slovenskej pospolitosti Jakub Škrabák, ktorého polícia zadržala pre pozdrav "Na stráž!". Všetci zadržaní boli vypočúvaní do neskorých večerných hodín. Údajné trhanie vlajky EÚ, ale ja pozdrav "Na stráž!" budú mať zrejme odohru na súde.

1 komentár: