Návštevnosť

streda 25. mája 2016

Mišún mieri za brány parlamentu! Väčšinu svojho asistentského platu chce darovať ľuďom

Neúspešný kandidát na poslanca Marián Mišún sa nakoniec do národnej rady dostane. Napriek tomu, že okresný súd mu pôvodne za pálenie vlajky EU uložil až dvojročný zákaz vstupu na územie Bratislavy, ako poslanecký asistent bude z kancelárie NR SR dostávať 500 eur mesačne. Voličom sľubuje, že ich nezradí a väčšinu svojho zárobku z peňazí daňových poplatníkov rozdá na národné aktivity, charitu a šport s cieľom odstrániť súčasný politický systém.
Marián Mišún mal už ako mestský policajt veľmi blízko k policajnému zboru . Jeho súkromné aktivity ho nakoniec stáli uniformu. 
Niektorí z neúspešných kandidátov na poslancov si predsa len našli vytúženú cestu do parlamentu.  Jedným zo šťastlivcov je aj 36-ročný Púchovčan Marián Mišún, ktorého zamestnal novozvolený poslanec Martin Beluský (Kotleba- ĽSNS).  Mišún kandidoval vo voľbách za Kotlebovu stranu z 87 miesta, pričom získal takmer 4-tisíc preferenčných hlasov. Svojim voličom sľubuje, že ako asistent je pripravený predviesť Slovákom novú politickú morálku pravých nacionalistov, ktorí politiku nerobia pre peniaze.  

Politickou inšpiráciou mu je Andrej Hlinka

“Tak ľudia moji, aj keď nemám veľké kozy, ani som nefotil pre prestížny pánsky časopis, nakoniec som skončil ako asistentEšte raz veľká vďaka všetkým z vás, ktorí ste nám dali vo voľbách hlas, pretože práve vďaka vám budem môcť spoločne s Kotlebovými poslancami lepšie dohliadať na ten brloh zlodejov v NR SR. Rád by som upozornil, že uvedenú funkciu budem vykonávať popri zamestnaní za symbolickú finančnú odmenu 400 euro v čistom po zdanení. Môj boj proti systému som nikdy nerobil pre zabezpečenie osobného finančného prospechu...práve naopak, moje aktivity ma vždy stáli len peniaze a problémy. Keďže mojim zámerom je ukázať Slovákom novú politickú morálku pravých nacionalistov, v duchu skromnosti, respektíve národného a kresťanského odkazu Andreja Hlinku budem väčšinu asistentského platu odovzdávať na národné aktivity, charitu a šport s cieľom odstrániť súčasný chorý politický systém. Veď nie nadarmo bolo povedané, že ľahšie je ťave prejsť cez ucho ihly, ako boháčovi vojsť do Božieho kráľovstva. Viem, že mám svoje muchy a hriechy, ale nezradím vás!napísal Mišún na sociálnej sieti po zverejnení aktuálneho zoznamu poslaneckých asistentov.   

Video: Nacionalista Mišún mieri do NR SR, bude asistentom za Kotlebovú stranu  

  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára