Návštevnosť

nedeľa 10. apríla 2016

Skorumpovaných politikov chceli poslať do pracovných táborov, teraz im hrozí väzenie

V piatok, 8. apríla 2016  sa v budove krajského riaditeľstve policajného zboru v Trenčíne- odbor kriminálnej polície uskutočnil prvý výsluch 36-ročného Mariána Mišúna z Púchova, ktorý je podozrivý zo spáchania trestného činu extrémizmu. Pred parlamentnými voľbami mal totiž na svojom profile na sociálnej sieti uverejnenú kontroverznú fotografiu  pracujúcich väzňov s textom "Zatočíme s asociálmi a politickými zlodejmi, pošleme ich do pracovných táborov".

Nádejná politická kariéra dvoch Kotlebových kandidátov Mariána Mišúna a Mariána Magáta sa  môže už čoskoro skončiť. Podľa trenčianskych krajských kriminalistov sú podozriví z podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd.    V prípade dokázania viny im za spáchanie trestného činu extrémizmu hrozí trest odňatia slobody na štyri až osem rokov.

Foto: Marián Magát a Marián Mišún
Mišún to označil za politicky motivované zneužívanie polície

Podozrivý Mišún sa obáva, že sa jedná o cielenú politickú diskreditáciu jeho osoby s využitím orgánov činných v trestnom konaní. "Ten kto ovláda políciu a prokuratúru ma zrejme poriadny strach, že po najbližších parlamentných voľbách úplne skončí. Po bezdôvodnom odzbrojení a šikanovaní poslanca Krupu si našli ďalšie obete na obťažovanie. Myslím si, že niekto z vlády nás chce aj prostredníctvom orgánov činných v trestnom konaní zdiskreditovať, aby nám tak zabránil kandidovať v nadchádzajúcich voľbách do VÚC." zdôvodnil svoje obavy.

Trenčianski kriminalisti sú vraj v pohode chlapci!

"Čo sa týka prístupu chlapcov z trenčianskej kriminálky, tak boli úplne v pohode. Nemôžem na nich povedať krivého slova. Jednoducho dostali príkaz od nadriadených z Bratislavy, tak ma predvolali a vypočuli. Vyšetrovateľa najviac zaujímalo, kto bol autorom uverejneného obrázku, a čo sme nim chceli vyjadriť. Opäť sa mi potvrdilo, že policajtov nemožno hádzať do jedného vreca,  aj medzi nimi sa nájdu inteligentní a morálni ľudia, ktorí ňežerú Ficovú falošnú hru na sociálnu demokraciu. Pevne verím, že všetko dobre dopadne a už po najbližších voľbách do VÚC bude väčšina rozumných policajtov bojovať spoločne s nami proti skorumpovanej politickej mafii a asociálom." dodal Mišún.

Foto: Predvolebný leták propagujúci vytvorenie pracovných táborov
Podľa Magáta sa jedná sprosté zastrašovanie politických oponentov

Podozrivý Marián Magát vyjadril veľké znepokojenie nad činnosťou policajného zboru pod taktovkou vládnej strany SMER-SD.
" S prihliadnutím na zlodejstvá politikov, ktorí po roku 1989 ovládajú Slovensko je podľa mňa absolútne choré, aby mi dnes za nejaký obrázok, ktorý bol uverejnený na sociálnej sieti hrozilo až osem rokov basy.  Podľa mňa je to len sprosté zastrašovanie." uviedol Magát.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára