Návštevnosť

streda 13. apríla 2016

Marián Magát oznámil kandidatúru na post župana ŽSK!

Hovorca Akčnej skupiny VZDOR Slovensko Marián Magát opätovne šokoval. Po tom, ako sa Magátovi nepodarilo prekrúžkovať do parlamentu, oznámil verejnosti prostredníctvom sociálnych sietí úmysel kandidovať na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja a nahradiť tak Juraja Blanára zo SMERu.

Marián Magát na proteste proti imigrácii


Magát je rozhodnutý kandidovať v najbližších župných voľbách a pokúsi sa zopakovať úspech Mariana Kotlebu. Kolteba župné voľby vyhral aj napriek tomu, že mu nikto nedával šance postúpiť čo i len do druhého kola. O podobný husársky kúsok sa chce pokúsiť aj Marián Magát, známy svojimi radikálnymi postojmi, za ktoré musí pravidelne podávať vysvetlenia vyšetrovateľom PZ. Na facebookovom profile otvorene kritizuje praktiky politických elít, kompletné zlyhanie systému a účelové prenasledovanie nacionalistov.

video: Marián Magát a jeho vyjadrenie k aktuálnym témam3 komentáre:

  1. treba spravit koniec zlodejin smerakov !!!!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Z počiatku som mala rešpekt z tohto človeka, ale ked si dobre pozriete jeho videá, myšlienky a zamyslíte sa, tak zistíte, že ten človek má vo veľa veciach obrovskú pravdu a jedno sa mu musí uznať, že toho má veľa naštudovaného a veľa vedomostí. Ja mu držím palce!

    OdpovedaťOdstrániť