Návštevnosť

utorok 26. apríla 2016

Kotlebovcom v Púchove bude po novom šéfovať mladučká študentka

Kotlebovci z okresu Púchov sa mobilizujú, po parlamentných voľbách plánujú uspieť aj vo voľbách do vyšších územných celkov.  

Po volebnom úspechu Kotlebovej ĽSNS v Púchove majú radikáli nečakanú posilu. Šéfovať im bude novo vymenovaná okresná predsedníčka strany, mladučká študentka manažmentu. Bývalú Kotlebovú pravú ruku Mariána Mišúna tak v Púchove vystriedala len 24-ročná Annamária Čillingová z Horoviec.

Foto:  nová Kotlebová predsedníčka Annamária Čillingová

Chcú získať nových členov
V súvislosti s novou predsedníčkou zverejnil Mišún na sociálnej siete svoj zámer, rozšíriť členskú základňu.“Takže kamaráti, kamarátky, najmä mladí ľudia z Púchova a okolia, po posledných parlamentných voľbách, kedy sme všetkým štandardným politikom spôsobili poriadny šok vám pripomínam, že strana Koteba- ĽSNS privíta každú formu spolupráce a pomoci. Pokiaľ máte záujem o členstvo v strane Mariana Kotlebu tak mi napíšte, alebo priamo kontaktuje novo vymenovanú okresnú predsedníčku strany pre Púchov, Bc. Annumáriu Čillingovú.“ napísal.

Mladú krv Mišún privítal s radosťou 
“Nie je žiadnym tajomstvom, že v posledných voľbách nás volilo prevažne veľké množstvo mladých ľudí. Som rád, že máme v Púchove takú mladú predsedníčku. Budúcnosť patrí predsa mladým, a kto iný ako mladý človek pozná najlepšie potreby mladých.“ zdôvodnil svoj pozitívny postoj k mladej predsedníčke Mišún. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára