Návštevnosť

pondelok 28. marca 2016

Po Kotlebovom volebnom úspechu sa mobilizujú aj radikáli! Vzdor verbuje nových členov

Nacionalisti z Akčnej skupiny plánujú rozšíriť svoje rady. Ich zámerom je vykonávať brannú, politickú a informačno-propagačnú činnosť s cieľom získať politickú moc.

Po nečakanom volebnom úspechu Mariana Kotlebu sa opäť mobilizujú radikáli z polovojenskej organizácie Akčná skupina VZDOR. Na facebookovom profile organizácie je už niekoľko dní uverejnená výzva, ktorej cieľom je osloviť potenciálnych záujemcov o členstvo. 
Foto: Členovia Akčnej skupiny Vzdor počas protestu proti islamizácií Európy 
„Pozor, s ohľadom na aktuálny politicky úspech strany Kotleba – ĽSNS, ako aj skvelý volebný výsledok nášho člena Mariána Magáta- hovorcu Akčnej skupiny VZDOR Slovensko sme sa rozhodli spustiť nábor nových členov.“ píšu radikáli na facebooku.

Organizácia uverejnila doposiaľ utajované stanovy

Svoje radikálne postoje a aktivity zdôvodňujú najmä ochranou budúcnosti európskych národov, ktorých existenciu považujú za ohrozenú. Organizácia zároveň v oficiálnych stanovách -TU uvádza, že na metódach použitých pre konečné víťazstvo vôbec nezáleží, pretože najdôležitejší je úspešný výsledok, a víťaz je ten kto určuje pravidlá. 
Foto: Radikáli z Akčnej skupiny Vzdor počas zimného výcviku v lese
Pri nábore nových členov bude pomáhať aj bývalý policajt

Podľa dostupných informácii by mal Akčnej skupine Vzdor pri nábore nových členov asistovať tréner kickboxu a thaiboxu Marián Mišún, ktorý tiež v minulosti pôsobil ako predseda miestneho odboru Matice slovenskej v Púchove a mestský policajt. Magát ho z dôvodu svojho údajného vycestovania do zahraničia a pracovnej vyťaženosti menoval za svojho dočasného zástupcu pre Slovensko.

Video: Večer Bojovníků Liberec 2001 - Mišún vs Pavelec 

„V prípade záujmu o členstvo napíšte na email: staroslovaci@gmail.com, alebo prostredníctvom sociálnej siete facebook priamo kontaktujte dočasne menovaného zástupcu Mariána Mišúna- https://www.facebook.com/marian.misun.
Následne budete oboznámení s ďalšími inštrukciami. V záujme záchrany Slovenska a dosiahnutia politickej zmeny sa musíme naďalej pokúšať o získanie reálneho podielu na moci.“ uvádza Akčná skupina Vzdor na záver svojej mobilizačnej výzvy. 


Použité zdroje:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára