Návštevnosť

utorok 8. marca 2016

Kotlebovci bodovali aj v Púchove!

Šokujúce výsledky slovenských parlamentných volieb si všímajú už aj zahraničné médiá. Reagujú tak na nečakaný volebný úspech údajne extrémistickej strany Kotleba- ĽSNS. Kotlebovci tiež bodovali v okrese Púchov, kde získali 8,7 %.

Marian Kotleba, župan | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Parlamentné voľby, ktoré sa uskutočnili v sobotu 5. marca priniesli veľké politické prekvapenie aj pre mesto Púchov. Z pomedzi všetkých kandidujúcich Púchovčanov získal najväčšiu podporu Marián Mišún, ktorý kandidoval za stranu Kotleba- ĽSNS. V počte prednostných krúžkov 3982 dokonca výrazne predbehol súčasného viceprimátora Romana Hvizdáka (OĽANO - NOVA). V rámci celého okresu Púchov ho prekonal len  poslanec NR SR a predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška, ktorý získal podporu 7278 prednostných hlasov.

Zoradenie poslaneckých kandidátov z Púchova, podľa počtu získaných prednostných hlasov:

Uvedený volebný výsledok Mišún označil za obrovský úspech národného hnutia. Prostredníctvom sociálnej siete facebook uverejnil nasledujúce stanovisko: „Ahojte, tak spoločne s vašou pomocou sa nám to podarilo, strana Kotleba- ĽSNS je v parlamente. Ďakujem za každý hlas, ktorý ste nám dali. Mojim fanúšikom a podporovateľom však musím s poľutovaním oznámiť, že s ohľadom na volebný zákon a počet prednostných hlasov cca 4000, ktorý som získal, do parlamentnej ľavice zatiaľ nezasadnem. Aj tak celkový výsledok treba považovať za obrovský úspech. Ideme ďalej, bojujeme proti asociálom a skorumpovaným politikom.“ 

V Trenčianskom kraji by chcel zopakovať Koltebov úspech
Napriek tomu, že sa Mišúnovi nepodarilo získať poslanecký mandát, uvažuje nad kandidatúrou vo voľbách do VÚC. "Verím, že keď sa spoločne s našimi ľuďmi posnažíme, v najbližších voľbách do VÚC, dokážeme v Trenčianskom samosprávnom kraji malú revolúciu, a pánovi Baškovi spôsobíme podobný šok, aký prednedávnom spôsobil Kotleba pánovi Maňkovi."  uviedol Mišún.  

video: Marian Kotleba počas predvolebného mítingu v Púchove 1.5.2010

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára