Návštevnosť

nedeľa 28. februára 2016

Kotlebova popularita rapídne stúpa!

Do parlamentných volieb zostáva už len pár dní. Politici mobilizujú všetky sily v predvolebnom boji. Zrejme najvýraznejším politikom v predvolebnom kolotoči je Marian Kotleba, ktorému vyjadrili podporu známy umelci, dokonca aj kňazi.

Popularita M. Kotlebu a jeho strany sa blíži k vrcholu. Po Ibrahimovi Maigovi a zástupcoch katolíckej cirkvy vyjadril podporu Kotlebovi aj známy rockový spevák Ondrej Ďurica.

Foto: Ondrej Durica a Marian Kotleba

Ondrej Ďurica vo svojom statuse napísal:

Blíži sa veľká súťaž, v ktorej môžeme rozhodnúť, akú pieseň budeme ďalej spievať. V spleti interprétov je niekedy ťažké zorientovať sa. Tentokrát v tom mám ale úplne jasno. Môj hlas si získal spevák s č.19. Svoju pieseň spieva od srdca, úprimne a bez toho, aby menil text. Nikomu nepatrí a nikomu nič nedĺži. Kráča cestou rovno a aj napriek ťažkostiam zostáva pevný ako skala. Verím tomu, čo spieva a rád si zaspievam s ním. Ten muž má č.19 a jeho hlas nie je falošný. V mojom srdci je za všetko čo dokázal už teraz víťazom. PRÚTY SPOLU!!!
6 komentárov:

 1. Aki zastupcovia katolickej cirkvi ho podporuju????????????????????????????

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aki zastupcovia katolickej cirkvi ho podporuju????????????????????????????

  OdpovedaťOdstrániť
 3. http://www.cas.sk/clanok/368910/neuveritelna-kombinacia-knazi-podporili-extremistu-kotlebu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Treba získať pred voľbami aj kresťanskú menšinu žijúcu na Slovensku. Dobre to robí, kamarát! (y) Všimnite si, že aj pán prezident Putin sa necháva fotiť v kostoloch, ako tam zapaľuje sviečky a tiež je ináč v pohode. Je to len také potrebné zlo.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Verím, že Fico aj so svojim Smerom pôjde konečne do pice!!! Musí skončiť v lochu zlodej zlodejsky!!!

  OdpovedaťOdstrániť