Návštevnosť

streda 24. februára 2016

Ibrahim Maiga opäť šokoval, vyjadril podporu Kotlebovi

Známy spevák a herec pôvodom z afrického Mali, Ibrahim Maiga, prostredníctvom sociálnej siete facebook uverejnil šokujúce stanovisko. Napriek svojmu africkému pôvodu verejne vyjadril podporu Marianovi Kotlebovi, ktorého niektoré masmédia a štandardní politici zvyknú označovať aj za rasistu.  
V svojom stanovisku Ibrahim napísal:

Milí priatelia, budete sa čudovať, som človek ktorý je a vždy bude na strane spravodlivosti, je to jedno kto stým príde. Veľa som o Kotlebovi počul, aj sledujem niektoré jeho kroky čo sa týkajú ľudí inej rasy a Rómov, možno on a jeho ľudia mňa osobne nemajú radi, myslím že dôvod by na to nemali, som si pozrel zo zvedavosti toto jeho video, musím vám povedať že je tam až na moje prekvapenie veľa veľa pravdy, a ja pravdu milujem nech je to od kohokoľvek. Chcem len aby ste boli v obraze, aby ste pochopili aká je dnes realita na slovensku, mne je jedno kto to zmení, ale hlavne treba zmenu, nech je to krajina slušných ľudí, krajina kde sa človek dočká spravodlivosti, a nech už sa ľudia nemusia báť a nech majú úsmev na tvári.
Pomôžme ľudom, tým pomôžeme sami sebe.
Nemám nič s Kotlebom ani jeho stranou, len sa mi páčili niektoré jeho výroky čo zdieľam s vami.
Každý si je strojcom svojho šťastia, teda aj vy.
Pekný deň vám. Ibi

Video: Pravda o Kotlebovi (ĽSNS) a Smer - SD ktorú vám média neukážu


7 komentárov:

 1. Čo je na tom šokujúce?Že Ibi rozmýšľa triezvo a vidí kam speje Slovensko?Ja na tom nič šokujúce nevidím.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A za rasistu považujú ľudia Kotlebu vďaka politikom a médiam lebo oni sa o to pričinili. :)

   Odstrániť
  2. Ano, lebo majú z neho strach..mohol by im totiž dokázať že od roku 1989 nás všetci čo sa dostali k moci okrádali...

   Odstrániť
 2. Kto je tu rasista? Záleží od uhla pohľadu. Ja považujem za rasistov našu doterajšiu vládu, kompletnú za obdobie 26 rokov. Rasisti pre to, že ničia a ožobračujú mladé rodiny, dôchodcov, Slovenských podnikateľov...ničia našu národnú identitu. Neviem či je to správne pomenovanie rasista (rasizmus o nerovnosti ľudských rás) ale ako nazvať týchto.... zlodejov, klamárov a podvodníkov. To nie je rasizmus?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nieje to rasistycke ked za urcite obdobie sa rodi 3 krat menej slovakov a len kvoli tomu ze si nemame scoho vychovavat deti a uz aj jedno je vela,takze rasisti v plnej miere su ty co vlastny narod nechaju vyhynut......,,nasi pazravy politici je im jedno kde ziju hlavne ze maju dost pre seba ......

   Odstrániť
 3. Ak je Marian rasista len preto ze je vlastenec,tak potom som rasista aj ja.radsej vladu vlasteneckych rasistov,ako zlodejskych a arogantych smerackych hajzlov parazitujucich na pracujucom lude.marian mas moj hlas

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekné, pravdivé komentáre. Plne s nimi súhlasím.

  OdpovedaťOdstrániť