Návštevnosť

utorok 12. januára 2016

Slovenskí nacionalisti považujú snahy zdravotných sestier a učiteľov za opodstatnené

Po zdravotných sestrách sú k nátlakovým akciám pripravení už aj niektorí učitelia. Nacionalisti s nimi jednoznačne súhlasia.

  Foto: Zraz dlhých nosov
Podľa nacionalistov z iniciatívy Akčnívlastenci pre naše Slovensko, ktorí aktuálne figurujú na kandidátke strany banskobystrického župana Mariana Kotlebu (Kotleba- ĽSNS), slovenským pracujúcim treba zvýšiť platy.  

" My, členovia iniciatívy akčných vlastencov pre naše Slovensko, považujeme snahy učiteľov za plne opodstatnené. Zároveň ale pripomíname, že spoločne s učiteľmi a zdravotnými sestrami by malo štrajkovať ďalších, minimálne 60 % Slovákov za zlepšenie svojej životnej úrovne. V uvedenej veci je dôležité, aby si všetci štrajkujúci uvedomili, že ich problémy sa vyriešia, len pokiaľ prestanú voliť politických zločincov, ktorí od roku 1989 rabujú Slovensko. Stačí, zastaviť predražené štátne zákazky a nákupy, a samozrejme niektorým ľuďom stopnúť neúmerne vysoké platy a zlaté padáky. Akční vlastenci presadzujú historicky overenú ekonomickú koncepciu Henryho Forda. Základom prosperujúcej ľudskej spoločnosti musí byť kúpyschopná stredná vrstva, nie vrstva lacných otrokov." uvádza sa vo vyhlásení iniciatívy, uverejnenej prostredníctvom sociálnej siete facebook.

Video: Zraz dlhých nosov - protest učiteľov v Bratislave

Nová politická morálka?

Členovia tejto iniciatívy tiež plánujú, ukázať slovenským voličom novú politickú morálku pravých vlastencov. V prípade politického úspechu a zvolenia do NR SR chcú odovzdávať väčšiu časť svojho poslaneckého platu na podporu národných aktivít a charitatívne účely. Z poslaneckého platu si údajne ponechajú len sumu predstavujúcu výšku aktuálnej priemernej mzdy v SR. O použití finančných prostriedkov majú rozhodovať vedúci predstavitelia národných organizácii, ktorí akoukoľvek formou podporili nedávne protesty proti islamizácií Slovenska.“

Fotka používateľa Marián Magát.
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára