Návštevnosť

utorok 5. januára 2016

Ďalšie kontroverzné predvolebné video, v Púchove môže byť ešte veselo

Termín parlamentných volieb je určený na 5. marca 2016, no už teraz začína byť v Púchove veselo. Púchovčan Marián Mišún, kandidujúci tentokrát na 87 mieste za Kolebovu Ľudovú stranu Naše Slovensko, chce zrejme vzbudiť pozornosť voličov ďalším kontroverzným videom. 

Po predchádzajúcej predvolebnej zábave, ktorú si Púchovčania užili kvôli anonymným bilbordom s otázkou „Komu patrí Púchov?“, predvolebnému klipu, v ktorom vystupovali deti bez vedomia svojich rodičov, ale aj katastrofickom dokumente zobrazujúcom sociálny kolaps Slovenska v roku 2030 sa Púchovčania dočkali ďalšieho pokračovania. 
Foto: ukážka z filmu Rozprávka o Slovensku 2
Tento krát chce Mišún osloviť voličov skutočne netradične, satirickou rozprávkou v ktorej vystupujú viaceré významné historické osobnosti (vrátane Adolfa Hitlera), spoločne s použitými tvárami niektorých súčasných slovenských politikov. Popritom v sprievodnom texte uverejneného videa ale upozorňuje, že všetky osoby v rozorávke, jej dej a miesto sú vymyslené, a akákoľvek podobnosť so skutočnými udalosťami je čisto náhodná.
Zámerom ma byť údajne najmä pobavenie slovenských občanov, ktorí sú znechutení z politiky štandardných politických strán, a zároveň ich prostredníctvom humoru chce motivovať k aktívnej účasti v parlamentných voľbách v roku 2016. 
 Video: Rozprávka o Slovensku 2, alebo s humorom proti oligarchii


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára