Návštevnosť

streda 23. decembra 2015

Slovenskí nacionalisti opäť pomáhali

S blížiacimi sa Vianocami prebehla ďalšia charitatívna akcia pod taktovkou slovenských nacionalistov. Slovák Slovákovi je iniciatíva Akčnej skupiny VZDOR Slovensko, ktorá pomáha sociálne slabým rodinám z celého Slovenska. V poradí tretí ročník charitatívneho projektu  sa tento krát uskutočnil v Košiciach.

Slovenskí nacionalisti z Akčnej skupiny VZDOR nezaháľajú ani v zimných mesiacoch. Svoje aktivity postupne rozšírili aj na východné Slovensko. Jeden zo zakladateľov charitatívneho projektu Marián Magát sa v minulosti vyjadril, že pomáhať budú len bielym. 
Foto: Jozef Koňa spoločne s obdarenou rodinou 
Peniaze na svoje aktivity väčšinou získavajú od dobrovoľných darcov.
„Táto iniciatíva vznikla z potreby pomáhať naším ľuďom na ktorých sa systém vykašľal. Pred troma rokmi sme spustili prvú zbierku a prvú pomoc a presne na Vianoce sme pomohli prvej rodine. Odvtedy sme pomohli asi stovke ľudí po celom Slovensku, od Bratislavy až na východ, od juhu na sever. Vláde ani mimovládkam sa to nepáči a preto nás porovnávajú s gréckym zlatým úsvitom a verejne nás nazývajú teroristami. Tento systém má slúžiť na likvidáciu bielej majority a my proti tomu vzdorujeme, čo sa nepáči mocipánom a chazarom, ktorí sa intenzívne snažia naše štruktúry rozpustiť, zatiaľ bezvýsledne“ vysvetlil hovorca Akčnej skupiny VZDOR Marián Magát.

Rozšírenie projektu Slovák Slovákovi na východné Slovensko

Tento rok prevzal do svojich rúk iniciatívu podporovateľ Akčnej skupiny VZDOR Jozef Koňa, ktorý dostal za úlohu pomôcť 8-člennej rodine. Cieľom tohto projektu je podľa Magáta, aby každý človek, ktorý chce niečo urobiť pre Slovensko bol v osobnom kontakte z ľuďmi zo svojho okolia. „Chcel by som, aby všetci ľudia zažili ten pocit pomôcť svojmu blízkemu, potom sa môžeme odlepiť zo zeme a skutočne pomáhať i na vyšších úrovniach. Tento rok sme pridelili túto úlohu Jožkovi Koňovi z východu. Rád by som upozornil, že nikto nemôže tvrdiť, že to robíme len preto aby sme nachytali voličské hlasy. Náš projekt robíme už tri roky, teda ešte pred obdobím, kedy sme o voľbách a podiele na moci vôbec usilovali.“ dodal Magát.


Fotka používateľa Marián Magát.
Foto: Jozef Koňa je tiež aktuálne zapojení do projektu Akční vlastenci pre naše Slovensko
Od protestov proti islamizácii Európy po charitu

 „No ja by som sa len chcel poďakovať, že som to mohol odovzdať, bolo mi cťou a bolo to krásne vidieť ako to tých ľudí potešilo, už len pre ten krásny pocit sa oplatí ľuďom pomáhať to je asi najkrajšia odmena pre človeka ktorý má tú česť to odovzdať“ uviedol organizátor charitatívneho projektu Jozef Koňa, ktorý sa okrem iného na verejnosti zviditeľnil organizovaním protestnej akcie proti imigrantom v Košiciach.  
Video: Vyjadrenie Jozefa Koňu a Mariána Magáta počas protestu proti imigračnej politike EU

Odkaz na projekt Akční vlastenci pre naše Slovensko- https://www.facebook.com/events/945225448846522/

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára