Návštevnosť

pondelok 28. decembra 2015

Pridali sa ku Kotlebovi, skorumpovaných politikov chcú vykopať z parlamentu

 Skupina nezávislých kandidátov na poslancov NR SR, ktorí v nadchádzajúcich parlamentných voľbách kandidujú za Kotlebovú – Ľudovú stranu naše Slovensko (ĽSNS), chce ukázať novú politickú morálku pravých vlastencov. V prípade volebného úspechu plánujú väčšinu svojho poslaneckého platu rozdávať na charitu a národné aktivity.


Parlamentné voľby sú predo dvermi a politické strany postupne zverejnili svoje kandidačné listiny. Popri oficiálnych politických stranách kandidujúcich v parlamentných voľbách sa aktuálne v Kotlebovej ĽSNS vyčlenila samostatná skupina. Štyria nezávislí kandidáti Marián Mišún (kandidát č. 87), Marián Magát (kandidát č. 88), Michal Buchta (kandidát č. 89) a Jozef Koňa (kandidát č. 90) o sebe tvrdia, že chcú klamaným, okrádaným a zotročeným Slovákom ukázať novú politickú morálku pravých vlastencov. 

Foto: Kandidáti ĽSNS M. Mišún, M. Magát, M. Buchta a J. Koňa sú slovenskej verejnosti tiež známi organizovaním rôznych protestov
 Známe tváre slovenskej nacionalistickej scény idú do volieb pod heslom: "Vykopneme skorumpovaných politikov".   Niektorí z nich mali v minulosti za svoju politickú činnosť aj opletačky so zákonom. Aj keď všetci štyria vyhlasujú, že sa plne stotožňujú s tzv. Desatorom ĽSNS, na sociálnej sieti facebook spoločne vystupujú ako členovia samostatnej iniciatívy nazvanej: Akční vlastenci pre naše Slovensko. Do parlamentných volieb chcú voličom predostrieť aj vlastný politický program radikálnej zmeny.
Fotka používateľa Marián Magát.
Foto: Propagační leták inciatívy Akční vlastenci pre naše Slovensko
Nová politická morálka pravých vlastencov?
Svoje pohnútky kandidovať spoločne s Marianom Kotlebom zdôvodnili nasledovne:
My, národne zmýšľajúci Slováci bez straníckej príslušnosti kandidujúci v nadchádzajúcich parlamentných voľbách, vyzývame na spoluprácu v našom boji proti systému všetkých nespokojných Slovákov. S ohľadom na blížiace sa parlamentné voľby zároveň rozbiehame iniciatívou pod názvom: Akční vlastenci pre naše Slovensko volia č. 19. Pridajte sa, a staňte sa súčasťou aktívnych a národne zmýšľajúcich Slovákov, ktorí sa odmietajú nečinne prizerať ako skorumpovaní politici ničia budúcnosť slovenského národa. Aj keď nemáme jednotné politické názory, všetkých nás spája úsilie pozdvihnúť životnú úroveň slovenského národa. Našim prvoradým zámerom je hľadať a uplatňovať všetky dostupné metódy boja proti oligarchii s cieľom chrániť a pomáhať Slovensku.
Politická oligarchia, ktorá po roku 1989 prevzala v našej krajine moc totálne zlyhala. Následkom nerozumných a vlastizradných rozhodnutí politikov sme stratili našu potravinovú sebestačnosť, následkom chudoby a neistoty pôvodní Slováci populačne vymierajú, arogancia a kriminalita asociálov neustále narastá, rozpredaním a rozkradnutím nášho národného bohatstva vytvorili zo Slovenska závislú kolóniu lacnej pracovnej sily.
Plne si uvedomujeme, že katastrofálny vývoj Slovenska dokážeme zmeniť k lepšiemu, len pokiaľ získame reálny podiel na moci. V opačnom prípade nám ostane nadávať od stola pri pive, alebo od počítača. Neváhajte a pridajte sa k nám, spoločne ukážeme nášmu klamanému, okrádanému a zotročenému národu novú politickú morálku pravých vlastencov. Každý nezávislý kandidát na poslanca NR SR, ktorý je zapojený do iniciatívy akčných vlastencov pre naše Slovensko sa povinne zaväzuje, že v prípade politického úspechu a zvolenia do NR SR odovzdá väčšiu časť svojho poslaneckého platu na podporu národných aktivít alebo charitatívne účely. Zvolený poslanec si môže z platu ponechať len sumu predstavujúcu výšku aktuálnej priemernej mzdy v SR. O použití uvedených finančných prostriedkov dostanú možnosť rozhodnúť vedúci predstavitelia národných organizácii, ktorí akoukoľvek formou podporili nedávne protesty proti islamizácií Slovenska.“

Leadrom skupiny akčných vlastencov pre Slovensko je Magát, ktorý je slovenskej verejnosti známy svojim tvrdými vyjadreniami proti sionizmu a politike Izraelu. Štandardných politikov tiež dráždi prehnane kladným postojom k národným  hodnotám, ekonomickým princípom medzivojnového nacionalizmu, obdivu prvého Slovenského štátu, skeptickým postojom k holokaustu a spochybňovaním významu SNP. 
Video: Vyjadrenie Jozefa Koňu a Mariána Magáta počas protestu proti imigračnej politike EUOdkaz na inciatívu Akční vlastenci pre naše Slovensko- https://www.facebook.com/events/945225448846522/


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára