Návštevnosť

piatok 11. decembra 2015

Belousovová kritizuje Kotlebových kandidátov. Nacionalista Magát ju považuje za hlúpu husičku

Bývalá poslankyňa NR SR, v minulosti aktívna spolupracovníčka Jána Slotu, aktuálne podporovateľka strany SMER-SD Anna Belousovová označila niektorých z kandidátov Kotlebovej ĽSNS za obdivovateľov nacizmu. 

Reakcia nacionalistov na kritické vyjadrenia Anny Belousovovej na seba nenechala dlho čakať. Marián Mágát ju považuje za hlúpu husičku, ktorá nepozná históriu, Marián Mišún ju ľutuje, uvažuje nad trestným oznámením za ohováranie.
Foto: A. Belousovová a kandidáti Kotlebovej ĽSNS- údajní vyznávači nacizmu M. Magát, R. Rogel, M. Mišún
Po zverejnení kandidačnej listiny politickej strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko do parlamentných volieb, bývalá aktívna členka SNS Anna Belousovová uverejnila nasledujúce kritické stanovisko:

„Ak tu ešte niekto mal ilúzie o Kotlebovi, dúfam, že po pozornom prečítaní jeho kandidátky, definitívne precitne.Medzi kandidátmi sú naozaj " zaujímavé" mená. Napríklad číslo 44. Rastislav Rogel- človek, ktorý sa prezentuje svojím obdivom k nacizmu a menovite k Hitlerovi. Jeho obdiv siaha až tak ďaleko, že chodí s portrétom Hitlera na tričku !!!
Čislo 88 je Marián Magát, ktorý je takisto oddaným obdivovateľom Hitlera a na svojom fb prifile ho nazýva" mierotvorcom"!!! Asi nie náhodou má č.88. Je to totiž symbol pozdravu nacistov. Čislo 87 je Marián Mišún , ktorý takisto patrí k obdivovateľom nacistov. Na svojom fb profile mal svojho času k svojmu menu doplnené priezvisko Manstein v azbuke !!!!!! Manstein bol Hitlerov maršál, ktorý zodpovedal za operáciu Barbarosa- útok nemeckej nacistickej armády na Sovietsky zväz. Mišún si toto priezvisko pridal k menu v azbuke zámerne , zrejme zo sadistických pohnútok.“

Nepozdáva sa jej ani kandidátka SNS

Podľa Belousovovej, ktorá nečakane začala deklarovať, že bude voliť a podporovať stranu SMER-SD a k tomuto kroku vyzve aj členov, voličov a sympatizantov svojej strany Národ a Spravodlivosť nie je v poriadku ani kandidátka SNS.
„A jednotkou je privatizér Danko. Naozaj fungl "noví "ľudia. Za každým jedným je nejaká kauza. Nová SNS - biznismeni v politike. Zároveň poprosím všetkých voličov tejto strany, aby dobrovoľne opustili "moje rady". Ušetria mi robotu.“ napísala Belousovova na svojom facebookovom profile.

Odlišné reakcie nacionalistov

Marián Magát, ktorý za Kotlebovú ĽSNS kandiduje pod číslom 88 si myslí, že Anna Belousovová nepozná históriu. „Ako milovníka histórie ma veľmi mrzí, keď niektorí ľudia evidentne nechápu základným historickým súvislostiam. Annu Belousovovú považujem za hlúpu husičku, pretože nerozumie základnom fungovania sveta. Každý normálny človek dnes už predsa vie, že históriu vždy píšu víťazi. Myslím si, že o jej nízkej inteligencii tiež svedčia nedávne vyjadrenia, keď verejne vyhlásila podporu zradcom zo SMERU.“ uviedol Magát.


Kotlebov kandidát číslo 87 - Marián Mišún naopak Belousovovú ľutuje a zvažuje trestné oznámenie za ohováranie. „Osobne si veľmi vážim väčšinu žien. Celé to skôr považuje za nešťastné nedorozumenie. Pani Belousovová už nie je najmladšia, takže s ňou môžu poriadne mávať ženské hormóny. Podľa mňa vec zbytočne dramatizuje. Nie som žiadny vyznávač zločineckých režimov, preto dúfam, že sa mi za svoje hlúpe vyjadrenia čoskoro ospravedlní. V opačnom prípade by jej správanie mohlo mať aj trestnoprávnu dohru.“ reagoval Mišún.

Video: Marián Magát na protestnej akcii proti islamizácií Európy v Žiline

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára