Návštevnosť

utorok 3. novembra 2015

Nacionalista Kotleba pritvrdzuje. Volá po vystúpení z EU a razantných opatreniach

Pri príležitosti cvičenia bezpečnostných a záchranných zložiek, ktoré bolo zamerané na ochranu Slovensko-maďarskej hranice  premiér Robert Fico (SMER-SD) vyhlásil, že pokiaľ zlyhá ochrana Schengenu, tak postaví bariéry. Na aktuálne radikálne výroky premiéra Fica okamžite kriticky zareagoval banskobystrický župan Marian Kotleba (ĽS NS).

Politický marketing, ktorý s blížiacimi voľbami predvádza predseda vlády Robert Fico v otázke imigrantov zrejme prekvapil mnohých Slovákov. Odpoveďou radikála Mariána Kotlebu na evidentne pokryteckú politiku predstaviteľov SMERU-SD bol  pred pár dňami uverejnený otvorený list, ktorý adresoval priamo predsedovi vlády.

Prečítajte si ho TU: 
List Ficovi
Kotleba v liste upozorňuje na dvojtvárnu a pokryteckú politiku predstaviteľov strany SMER-SD,  ktorí nerešpektovali výsledky referenda v Gabčikove, pričom práve ich poslanci v europarlamente opakovane hlasovali za dokumenty zavádzajúce povinné kvóty. Fica dokonca v liste vyzval, aby konečne prestal klamať Slovákov svojimi vyhláseniami  vo vzťahu k príchodu imigrantov na Slovensko. 
S blížiacimi sa parlamentnými voľbami sa tiež po Slovensku objavili bilboardy s podobizňou Mariana Kotlebu, vyzývajúce Slovákov na opustenie EU.

Foto:  Bilboardy s podobizňou Mariana Kotlebu postupne zahlcujú Slovensko
Požaduje odvážne a efektívne kroky
 „Európa dnes čelí jednej z najväčších výziev v  dejinách.  V čase keď ide doslova o prežitie nášho národa – našej viery, kultúry a tradícii, v čase, keď imigranti siahajú na naše ženy, deti a zem, potrebujeme odvážne a efektívne kroky na záchranu Slovenska. Nestačia len veľkohubé vyhlásenia. Slovensko dnes potrebuje razantné činy a tvrdé opatrenia skôr, než bude neskoro.“ napísal Kotleba.1 komentár:

  1. Suhlasim s Marianom Kotlebom, v jeho nazoroch aj cinoch!!! Nie je Extremista Kotleba, ale dnesni politici, co vedu nas stat do zahuby, ti co klamu obcanov SR, ti co cenzuruju media a drzia ludi v nevedomosti!!!!!!

    OdpovedaťOdstrániť