Návštevnosť

sobota 3. októbra 2015

Nacionalista Magát ide do volieb, neodmieta ani spojenectvo s Kotlebom

Známa tvár slovenskej národnej scény Marián Magát, ktorý sa dlhodobo prezentuje svojimi radikálnymi názormi smeruje do politiky. Nebaví ho už pozerať sa na neprávosti páchané na Slovákoch ani na klamstvá, ktoré slovenský národ ovplyvňujú k horšiemu.

Foto: Marian Koteba a Marián Magát
Čelný predstaviteľ národnej organizácie Akčná skupina VZDOR Slovensko Marián Magát, ktorý aktuálne vystupuje ako volebný líder strany: CESTA Strana vlastencov a odborníkov je rozhodnutý kandidovať v nadchádzajúcich parlamentných voľbách. Svoje názory a vízie predstavil v exkluzívnom rozhovore uverejnenom na internetovej stránke DENNÍKA POLITIKA.

Históriu píšu víťazi

Podľa Magáta je v dnešnej dobe moderné umlčať tých, ktorí sa venujú pravdivému skúmaniu histórie. Vlastním bádaním zistil, že víťazi skutočne píšu dejiny. „Ak hľadáš pravdu, počúvaj toho, koho chcú umlčať.“ priblížil.

Trestného stíhania sa nebojí

Trestné stíhanie vedené voči jeho osobe označil ako ničím nepodloženú frašku. „Pokiaľ nie som právoplatne odsúdený za úmyselný trestný čin, tak mi to nijako v kandidatúre brániť nemôže.“ uviedol.

Politické spojenectvo s Marianom Kotlebom a ĽSNS nevylučuje

Prípadnú spoluprácu s Kotlebom podmieňuje partnerským politickým vzťahom, ako rovný s rovným. „budem sa snažiť o to, aby sme šli spolu na jednej kandidátke a nešli proti sebe. Rozdelenie Slovensko momentálne potrebuje ako posledné. Delenie nič nerieši a nevyrieši. So stranou CESTA som sa rozhodol isť kvôli voľnej ruke v mojom konaní a poskytnutí môjho programu spoločnosti, ktorý bude antisystémoví, sociálny, národný a hlavne reálne splniteľný, pokiaľ budeme mať reálnu moc. Ako líder strany, ktorá je na scéne pomerne nová, mám mnoho práce, aby sme sa zviditeľnili a aby ľudia spoznali naše ciele. Stále ostávam nezávislý a nestal som sa členom strany, napriek tomu ju budem reprezentovať. Vďaka tejto platforme máme isté výhody, nehľadajte za tým mocenský a konkurenčný boj. Bol by som skutočne rád, ak by sme sadli za jeden stôl a dohodli sa, ale ako rovný s rovným. Preto chcem dohodu na papieri, čo mi momentálne dala len CESTA. Z mojich životných skúseností sa na slovo nespolieham, nech ho dá ktokoľvek, aj Marián Kotleba. Neverím nikomu, preto sú zmluvy veľmi dôležité.“ uzavrel Magát svoju odpoveď na otázku možného spojenectva s Marianom Kotlebom.

Pripravuje ďalší protest proti islamizácii Európy

Po masových protestoch proti islamizácii Európy v Bratislave je ďalšia protestná akcia naplánovaná v Košiciach 17. októbra. 2015 o 15:00 hodine. Viac ako tisíc ľudí už prostredníctvom sociálnej siete facebook potvrdilo svoju účasť. 
Odkaz na udalosť- Spoločne za Slovensko! STOP islamizácii Európy – Košice.- https://www.facebook.com/events/888187054608561/

Video: Prvý protest STOP islamizácii Európy v Bratislave

Použité zdroje:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára