Návštevnosť

streda 9. septembra 2015

Nové kvóty schválené! Protestovať prídu aj futbaloví fanúšikovia.

Dnes, 09.09. 2015 Európsky parlament schválil nový návrh kvót na povinné prerozdelenie utečencov. Slovensko zrejme príjme 2200 utečencov.

Za povinné kvóty hlasovala väčšina poslancov EP, slovenských nevynímajúc. Za prijatie kvót už štandardne hlasovali všetci poslanci za stranu SMER s výnimkou M. Smolkovej, ktorá sa hlasovania zdržala.

V Bratislave a Malackách bude horúco! Prídu aj futbaloví fanúšikovia.

Už túto sobotu sa v Bratislave uskutoční ďalší celonárodný protest s názvom Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA. Účasť potvrdili všetky tzv. "neštandardné" politické strany, hnutia a združenia. Protest je podľa organizátorov nadstranícky, avšak odmietajú účasť všetkých politikov, ktorí sa po roku 1989 podieľali na likvidácii a okrádání slovenského národa.

Po skončení demonštrácie sa organizátori a nespokojní občania plánujú presunúť do Malaciek, kde sa uskutoční ďalší protest proti prílevu utečencov. Na akcii v Malackách vystúpi s príhovorom aj Oskar Dobrovodský, ktorý je už roky terorizovaný neprispôsobivími susedmi.

Účasť na proteste opätovne potvrdili aj futbaloví fanúšikovia, ktorí prostredníctvom sociálnych sietí vyzývajú k masovej podpore. Očakáva sa, že protest podporia aj fanúšikovia zo zahraničia. Intrenetom koluje aj Video pozvánka, ktorej autor vyzýva k podpore a zároveň poukazuje na príčiny utečeneckej krízy.

Odkaz na udalosť: https://www.facebook.com/events/1618624461739406/

5 komentárov:

 1. To jdete dělat proti demonstraci jen kvůli 2200 lidem kteří jsou odkázaní na Vaši pomoc? O.o To máte strach z počtu obyvatel malé vesnice? :D A pak, že je Slovensko křesťanský stát ...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keď budeš mať dieťa, pôjdeš raz poň do škôlky a pri vychádzaní z nej sa pred Vami odpáli nejaký magor, potom jej vysvetli, ako islamizácia nezasahuje do našich životov!!! Čo si Američania narobili, nech si aj zožerú!!! Prečo máme trpieť my!!! Však pre mladé rodiny tu nemá štát peniaze a my ideme živiť niekoho, komu sme problémy nespôsobili? Už taký jeden národ nás tu vyžiera a Vás v Čechách tiež!

   Odstrániť
 2. Můj dům můj hrad! Mají právo odmítnout nezvaného hosta. Jen si chrání svoje hodnoty, čemu se smějete?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ODHALENIE
  To odkedy u nas protestuju ludia, prip futbalovi fanuskovia, so zakrytymi ksichtami?
  To je dokaz, ze protesty su pripravou na buducu farebnu revoluciu na Sk - teroristi prisposobeni na SK-podmienky (revolucia ma byt oznacena ako vola ludu, dalsia nezna, pripravovana inym ako slovenskym narodom). Pripravuje sa Pravy sektor (ako na Ukrajine Banderovci) na Slovensku, slovenski teroristi.
  A ludia vam to maju zrat?
  .

  OdpovedaťOdstrániť
 4. POZOR POZOR POZOR !!!
  To je IS - Islamsky stat na Slovensku - co sa tu deje, co sa tu pripravuje, teroristi prezleceni na slovensky sposob.

  Pozorujte, nezapajajte sa ! Je to protislovenske hnutie ktore pracuje pre cudzie mocnosti !

  OdpovedaťOdstrániť