Návštevnosť

piatok 4. septembra 2015

Apokalypsa! Slovensko zachvátila vlna migrácie. Zasahovali aj kukláči!

Na Slovensko mieri prvá, niekoľkotisícová vlna ilegálnych utečencov. Slovensko na nápor evidente nie je pripravené. Utečencov chce umiestniť v improvizovaných táboroch. Ministerstvo vnútra hovorí o cvičení, iné zdroje hovoria o umiestnení utečencov v Malackách, Žiline a Humennom. 


Kritická sa javí aj situácia na rakúskej hranici, kde má vzniknúť utečenecký tábor. Je dosť pravdepodobné, že niekoľko tisíc migrantov prekročí hranice Slovenska, čo by mohlo mať priamy súvis s rozmiestňovaním migrantov po celej krajine bez toho, aby verejnosť bola pravdivo informovaná.

Migrantov mali občania vidieť na mnohých miestach Slovenska. Internetom obletela fotografia, zachytávajúca muža v bielom obleku. Snímok zachytáva muža pri dezinfikovaní autobusu, v ktorom boli prevezení migranti do Kysuckého Nového Mesta.

Muž v bielom obleku pri dezinfekcii autobusu, ktorý priviezol migrantov.

Incident v Medveďove ukončili až policajní ťažkoodenci.

Situácia s utečencami sa v celej Európe vymyká spod kontroly. Svedčia o tom zábery z Maďarska, Macedónska, Talianska a iných krajín. Na Slovensku došlo k vážnejšiemu stretu migrantov s políciou dňa 3.9. 2015 v tábore v Medveďove. Utečenci sa búrili a požadovali premiestnenie do Nemecka. Situáciu vyriešili až policajní kukláči, ktorí boli nútení použiť hmaty a chvaty.

V Bratislave sa bude opäť protestovať.

Dňa 12.09. 2015 Bratislave zažije ďalší celonárodný protest s názvom Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu USA. Protest opätovne podporili národné strany a hnutia. Na pódiu tak znovu vedľa seba vystúpia predstavitelia SHO, VZDORu Slovensko, PAS, ĽS-NS, SĽS a PD. Demonštráciu tentokrát podporí aj novovzniknutá platforma CESTA - Strana vlastencov a odborníkov.
Účasť potvrdili aj futbaloví fanúšikovia

2 komentáre:

  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. 09.09.2015. Nech pán Andrej Kiska láskavo porovná (ak to dokáže ako bývalý majiteľ a tohto času vraj stále spolumajiteľ úžerníckych nebankoviek), kto tu má väčšie právo na dôstojný život s dostatočnými finančnými a inými príjmami a výhodami od vlády vlastného štátu a od celej EÚ - či naši dospelí päťdesiatnici, šesťdesiatnici a ešte starší dôchodcovia s ich deťmi a vnukmi, ktorí starší pamätajú povojnové lístkové systémy s nedostatkom základných potravín, ako si každú korunu mzdy, alebo každé sústo jedla, museli ich dedovia, matere, otcovia, ťažko odrobiť za prvej ČSR republiky a za socializmu, až nemali v rodinách na vyššie vzdelanie, na lepšie uplatnenie sa v živote až po vnukov, alebo či totálne bezzásluhoví a našimi sociálnymi systémami totálne (zatiaľ) neevidovaní a neznámi migranti pôvodom ďaleko od hraníc EÚ!! A migrantským ústam ("hubám") horko-ťažko stačí takýto dnešný migrantský luxus od debilných a retardovaných Európanov - 6 miliárd eur pre nich a na nich len od Nemecka, plus ostatné -
    08.09.2015 Monika Chrabačková na FB: "Majú podľa EÚ nárok na ubytovanie, zdravotnú starostlivosť a 3x denne teplé jedlo zdarma a vreckové 450eur na osobu a 350 eur na dieťa." Nemci, Rakúšania a celá EÚ sa zbláznili?! Veď pri takomto luxuse hlavne pri prijatí povinných kvót určite už teraz prevádzačské mafie verbujú tisícky a stotisíce ďalších migrantov (obrovský mafiánsky biznis) - "zaplaťte nám a zavedieme vás do toho raja!" - no my pamätáme z rozprávaní, ako naše babky a naše matky a otcovia chodili ťažko pracovať na polia bohatých sedliakov len za jedlo pre seba a pre deti do balíčka, do batôžka zopár buchiet, kúsok slaniny, kúsok chleba, do konvičky trocha polievky, bez platenia mzdy, alebo len za pár grošov, a tu za nič takýto luxus a blahobyt kdejakej "hube" bez práce, ktorá možno v živote nič dobré pre iných neurobila!!!!!

    OdpovedaťOdstrániť