Návštevnosť

nedeľa 9. augusta 2015

Znepokojení občania zvolávajú v Rudňanoch protirómsky protest. Možno príde aj Kotleba

RUDŇANY. V súvislosti s napadnutím policajtov, ku ktorému došlo začiatkom tohto mesiaca v rómskej osade v obci Rudňany (okr. Spišská Nová Ves), zvolávajú nespokojní občania  protirómsky protest. Organizátori požadujú okamžité riešenie neúnosnej situácie. Na protestnú akciu pozývajú všetkých politikov, vrátane Mariana Kotlebu.

kotleba
Občianske združenie 7 Statočných, zvoláva dňa 15.8.2015 do obce Rudňany verejné zhromaždenie pod názvom: RUDŇANY - RÓMSKY PROBLÉM - Návrhy a riešenia. Účelom zhromaždenia má byť diskusia a vypočutie si stanovísk pozvaných politických strán a pozvaných osôb (subjektov) na tému návrhov a riešení RÓMSKEHO PROBLÉMU v súlade so smernicami EU a zákonmi Slovenskej republiky.


Začiatok protestného zhromaždenia je ohlásené o 15:00 hodine na,  hlavnom námestí v obci Rudňany. Na verejné zhromaždenie sú pozvaní predstavitelia politických strán, poslanci NR SR, mimovládne organizácie, aby prišli a konkrétne na mieste samom v obci Rudňany predniesli ich návrhy a riešenia RÓMSKEHO PROBLÉMU.

Predseda občianskeho združenia 7 Statočných  Vladimír Gürtler v posledných komunálnych voľbách šokoval slovenskú verejnosť, keď ako kandidát vo volebnom obvode Luník IX. lákal hlasy na kontroverzné bilbordy. Každému Rómovi chcel zadarmo kúpiť jednosmernú letenku do Bruselu. 


Vladimír Gürtler spoločne so svojim združením je tiež pripravený podporiť druhý plánovaný protest národných síl proti islamizácii Európy, ktorý sa opätovne uskutoční v Bratislave. 
Odkaz na udalosť: Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy a imperializmu  

1 komentár: