Návštevnosť

utorok 4. augusta 2015

V Prahe bude horúco! Chystá sa masový protest proti imigrantom.

Po úspešnom proteste v Bratislave, ktorý podporilo približne 10 tisíc nespokojných občanov, sa tentokrát rozhodli vyjsť do ulíc aj českí občania. Iniciatíva Nechceme utečencov v ČR zvoláva celonárodný protest, ktorý sa uskutoční 8.8. 2015 v Prahe na Staromestskom námestí.  Akciu podporuje aj Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) na čele s predsedom Mgr. Tomášom Vandasom.

Nepokoje v Bělé pod Bezdězem vyvolali vlnu pohoršenia.
Jedným z dôvodov, prečo nespokojní českí občania masovo protestujú proti imigrantom je určite aj nedávny incident, ktorý sa odohral v utečeneckom tábore v Bělé pod Bezdězem. Mierumilovní utečenci totiž ukázali, kam až sú ochotní zájsť, pokiaľ nebudú splnené ich požiadavky. Podľa českej polície sú vzbury bežnou súčasťou dňa. Uprchlíci zachádzajú až tak ďaleko, že berú vlastné deti ako rukojemníkov a vyhrážajú sa ich zabitím. Hovorkyňa cudzineckej polície Kateřina Rendlová prehlásila, že o cudzincov je dobre postarané. Majú možnosť zatelefonovať si, či nakúpiť. Samozrejme, za peniaze českých daňových poplatníkov.
T. Vandas, predseda DSSS
Tomáš Vandas ponúka vlastné riešenie. Uprchlíkov chce deportovať do ich zemí.
V neviazanom rozhovore, ktorý T. Vandas poskytol SPRAVODAJSTVU, načrtol vlastnú víziu riešenia utečeneckého problému. "Riešenie imigračnej krízy musí obsahovať niekoľko opatrení. Predovšetkým odmietnuť akýkoľvek počet imigrantov na českom území, zrušiť azylové tábory a nelegálnych utečencov deportovať do ich zeme. V rámci celej Európy je tiež nutné vytýčiť na mori hranicu, tú strážiť vojenskými loďmi a vylovených imigrantov voziť nie do Európy, ale vracať späť do Afriky. V tejto závažnej otázke nieje miesto pre falošnú humanitu." Predseda DSSS nešetril ani kritikou na českých politikov. Považuje ich za rovnakú hrozbu, ako samotných imigrantov. "Najväčšiu hrozbu vidím nielen v invázií imigrantov, ale tiež v tom, že česká vláda je plná vlastizradcov, ktorí len ochotne plnia rozkazy z Bruselu. Pokiaľ teda chceme niečo zmeniť k lepšiemu, je nutné odstrániť i českú zkorumpovanú vládnu elitu." 

Protest v Prahe aj za účasti slovenských nacionalistov.
Pozvanie od organizátorov prijali aj slovenskí nacionalisti. Na proteste vystúpi župan BBSK Marian Kotleba a člen Akčnej skupiny VZDOR Kysuce Marián Magát. Do Prahy sa chystajú viacerí slovenskí občania, ktorí sú odhodlaní vyjadriť podporu v boji proti imigračnej politike, diktovanej z EÚ.

Okaz na udalosť: https://www.facebook.com/pages/Nechceme-ute%C4%8Dence-v-%C4%8Cesk%C3%A9-republice/1601686280087426

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára