Návštevnosť

streda 22. júla 2015

Údajný neonacista Magát ponúka riešenie imigračnej krízy, nevykorisťovať africké obyvateľstvo

Ľudskoprávni aktivisti a antirasisti  zrejme zažili šok,  keď údajný neonacista a rasista na proteste v Žiline prehlásil, že sionistickí oligarchovia majú vrátiť africkému ľudu jeho bohatstvo.

Foto: Marián Magát z Akčnej skupiny VZDOR počas príhovoru v Žiline
Každý týždeň zaplavuje Európu tisíce nových imigrantov zo severnej Afriky a Blízkeho východu. Napriek obrovským problémom, ktoré dnes imigranti Európe spôsobujú, väčšina európskych politických lídrov žiadne konkrétne riešenia neponúka.  

Práve v tejto súvislosti  Ľudová strana Naše Slovensko zorganizovala 11. júla 2015 v Žiline ďalší protest proti imigračnej politike EU.  Na protestnej akcii sa zúčastnilo približne 1000 ľudí. 

Foto: Akčná skupina VZDOR v Žiline
S príhovorom vystúpil aj známy predstaviteľ nacionalistickej organizácie Akčná skupina VZDOR Marián Magát. Za hlavné príčiny súčasných imigračných problémov Magát považuje kombináciu agresívnej politiky západu, kapitalistických bánk, sionizmu a oligarchie. V príhovore tiež zaútočil na Izrael, ktorý  označil za teroristický štát a nebezpečného agresora. Podľa Magáta je zámerom súčasnej sionistických oligarchov, ktorí celý proces financujú, zničiť európske národy, ich históriu, kultúru a gény. Popritom uviedol, že sionistickí oligarchovia ktorí bohatnú na biede Afričanov a ich lacnej pracovnej sile olúpili Afriku. Riešením je podľa Magáta, aby oligarchovia vrátili africkému ľudu jeho bohatstvo.

  Video: Marián Magát 11. júl 2015 v Žilina

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára