Návštevnosť

utorok 2. júna 2015

Islamizácia Európy džihádom je reálna hrozba v dohľadnej budúcnosti

Upozornenie: Uverejnené názory autora článku sa nemusia stotožňovať s názormi redakcie!

Moslimská hrozba imigrantov z Afriky, je vážnou hrozbou. Severné štáty Afriky totižto neobývajú černosi, ale prevažne Arabské národy s moslimským vyznaním.Je moslimská hrozba paranoja alebo reálna obava?
Mnohým ľuďom sa môže zdať, že moslimská hrozba a islamizácia Európy je prehnaná obava a prejav paranoje. Bohužiaľ je to veľmi vážna a vysvetlíme hneď prečo.

Média vymývajú mozgy tým, že treba rozlišovať, medzi radikálnymi a umiernenými moslimami. Kresťanský koptský kňaz z Egypta, Zakaria Botros, ktorý má s moslimami mnoho skúseností, hovorí, že umiernení moslimovia budú v Európe v počiatkoch zdvorilí, ale ak sa budú cítiť silnejší, prejavia svoju radikálnu tvár. Tento človek varoval západný svet, pred hrozbou "umiernených" moslimov, z ktorých sa rýchlo a ľahko stanú radikálni moslimovia. Nebudeme musieť dlho čakať, aby sa z umiernených moslimov stalo hnutie Islamský Štát a to priamo v Európe. Predstavovať si moslimov len ako tých dobrých umiernených, označil tento kňaz za veľmi naivnú predstavu o moslimoch.


Video: Koptský ortodoxní kňaz Zakaria Botros


Zdroje:http://www.fatherzakaria.net/books/islam/pdf/01.zip

Zakaria Botros na svojej webstránke cituje knihu “Autumn Furor” slávneho moslimského autora menom Mohammed Hassanein Heikal, kde tento autor bez servítky na ústa vysvetľuje plány a prípravy moslimov na svätú vojnu džihád v Európe. Moslimská stratégia sa skladá z dvoch fáz. Prvá fáza, predstieranie slabosti, vyčkávanie na rast moslimskej populácie, či vyčkávanie na príchod ďalších moslimských imigrantov. V druhej fáze, keď sa budú cítiť silnejší, zoberú moslimovia zbrane do rúk a každého, kto nebude ochotný konvertovať na islam, popravia.
Hassan Abdulla Al Torabi, ktorý je najviac fanatický moslimský sudánsky vodca, hovorieval otvorene: "Musíme predstierať, že sme slabí, až dovtedy kým sa staneme silnými"

Dnes budeme utečencov chudáčikov ľutovať akí sú neboráci, ako musia utekať pred vojnou a nepokojmi, a zajtra nám tu budú Arabi odsekávať hlavy, že nechceme konvertovať na islam.
Tieňová vláda, ktorá stojí za EÚ, má z Európou veľmi zlomyselné ciele. Nemožno vylúčiť, že za nejakých 100 rokov budú všetci domáci Európania moslimami, pretože každý kto nekonvertuje, tomu moslimovia-Arabi odseknú hlavu. A budú vládnuť Európe Arabi.

Čo je to vlastne islam?

Radikálny Islam je až tak prísny, že kto by sa nemodlil 5 krát do dňa, je považovaný za neveriaceho a zatrateného (skončiaceho v pekle), pričom jedna modlitba trvá aj 20 minút.

Radikálny Islam je z veľkej miery založený na STRACHU. Ak sa dieťa nechce modliť, tak ho rodič poriadne potrestá, zbije palicou, a bude vyhrážať že ak ne nepomodlí tak bude trpieť v pekle vo večnom ohni.

A božechráň, aby si veriaci moslim dovolil pochybovať nad islamom a dávať kritické otázky nad nezmyselnými islamskými dogmami nejakému islamskému fanatikovi. Ten by sa začal veriacemu vyhrážať, ako si to dovoľujete pochybovať nad islamom a vyhrážal by sa mu peklom, alebo prípadne aj trestom smrti (nakoľko v moslimských krajinách existuje trest smrti za odpadnutie od islamu)
Fanatický islam je náboženstvo založený výlučne na STRACHU. Navyše mnohé islamské krajiny za niektoré hriechy dodnes oficiálne úradne umožňujú stredoveké tresty, ako ukameňovanie, či bičovanie.

Verejné (teda nie uzavreté) popravy, sú tiež veľkou vyhrážkou strachu, aby sa naháňal strach verejnosti.

Nad islamskými dogmami nesmie veriaci rozmýšľať. Mnohokrát je ZAKÁZANÉ POUŽÍVAŤ ROZUM- to je predsa rúhanie proti Aláhovi. Je zakázané dávať kritické otázky na islam a o absurdnostiach islamu. Lebo každý kto rozmýšľa má aj kritické otázky. Zdravý rozum je predsa od diabla.


Zdroj: http://pravdu.cz/vek-pro-pohlavni-styk/mohamed-mel-pohlavni-styk-s-ajisou-kdyz-ji-bylo-9-let-vysvetluje-specialista-m

1 komentár:

 1. THREE IMPORTANT RIGHTS


  Three Rights which, in my opinion, should be preserved:
  .
  1 - The right to Mono-parenthood in Traditionally Monogamous Societies: see the blog "The Origin Of Sex-Taboo". [in English]
  .
  2 - The right to veto who pays (the taxpayer) - Semi-Direct Democracy: see the blog "Fim-da-Cidadania-Infantil". [in Portuguese]
  .
  3 - The right to survival of indigenous identities: see the blog "50-SEPARATISM-50." [in English]
  .
  .
  .
  P.S.
  The separatists-50-50 doesn't seek pretexts to deny the Right to survival of others one... the separatists-50-50 only claim the Right to survival of Indigenous Identities (read: the 'globalization-lovers' must respect the rights of others one... and vice versa!)  F.R.A.R.

  OdpovedaťOdstrániť