Návštevnosť

sobota 21. februára 2015

Akčná skupina Vzdor Kysuce opäť pomohla sociálne slabšej rodine.

Dňa 20.02 2015 uskutočnili predstavitelia Akčnej skupiny Vzdor Kysuce jednu z ďalších charitatívnych akcií, ktoré sú zamerané na pomoc sociálne slabším slovenským rodinám. V rámci projektu Slovák Slovákovi odovzdali finančnú hotovosť 100 Eur rodine, ktorá sa pasuje s finančnými ťažkosťami.

Richard Holtán z Akčnej skupiny Vzdor Kysuce uviedol: "Dnes sme aj vďaka pomoci našich sympatizantov odovzdali finančnú hotovosť 100 Euro mamičke s troma deťmi, ktorá je na tom finančne veľmi zle. Rodine sme už pomohli aj v minulosti, ale rozhodli sme sa, že už nebudeme poskytovať bližšie informácie, nakoľko deti boli vystavené šikane a posmechu v škole, ktorú navštevujú. Takýto sme my Slováci súdržní!" Nešetril kritikou R. Holtán. Zároveň však dodal: "V mene Akčnej skupiny Vzdor Kysuce a rodiny, ktorej sme spoločne pomohli, chcem poďakovať naším sympatizantom za pomoc vlastnému národu. Zároveň chcem zdôrazniť, že všetky prostriedky, ktoré nám budú na náš účet poslané, budú do posledného centu odovzdané k rukám tým, ktorí ich nezištne potrebujú."
Projekt Slovák Slovákovi okrem iných podporili: Roman S. 30 eur, Michal T. 20 eur, ĽSNS Piešťany 50 eur.
Všetky informácie a možnosti podpory projektu Slovák Slovákovi nájdete tu: https://www.facebook.com/pages/Slov%C3%A1k-Slov%C3%A1kovi/685344378224613?fref=ts

1 komentár:

  1. Nie vsetci na Slovensku su bezohladni. Charakter Slovaka ostal zachovany, vdaka.

    OdpovedaťOdstrániť