Návštevnosť

utorok 6. januára 2015

Vyjadrenia M.Magáta pobúrili liberálov!


Vyjadrenia liberálov z politických strán SaS a SMER-SD na margo referneda o ochrane rodiny nenechali chladnými nacionalistické sily. M.Magát, člen Akčnej skupiny Vzdor Kysuce, ktorý je okrem iného známy tým, že si nezvykne klásť servítku pred ústa, určite šokoval mnohých z nich. Na ich osoby adresoval spŕšku kritiky.
M.Magát

Vo svojom statuse Magát okrem iného píše. " Liberáli z SAS a boľševici so SMERu sa vyjadrili proti referende za rodinu. Sulík napríklad hovorí o tom, že je to zbytočne vyhodených 6 000 000 € . Židovka Monika Flašíková Beňová, ktorá zjavne reprezentuje Frankfurtskú školu(marxizmus, sionizmus, multikulturalizmus, zvrátenosti a antieurópsku kultúru), tiež nie je nadšená. Otázky referenda považuje Magát za morálne. " Morálka je to, čo je prirodzené a čo pochádza zo zákonov prírody, nie to, čo uzná za morálne človek. Ako sa môžeme nadraďovať nad prírodu? Preto 7.2.2015 budem hlasovať za to, aby manželstvo ostalo len zväzkom muža a ženy, aby sa neumožnila adopcia detí osobám v partnerskom zväzku s rovnakým pohlavím a aby som mohol aktívne zasiahnuť do vyučovacieho procesu, kde nám z Frankfurtskej školy na príkaz sionistov a židov ako bol Marx či je Beňová (SMER) ničili našu mládež vyučovaním nemorálnych a neetických látok v podobe sexuálnej výchovy v mladom veku a ako to už je v zahraničí bežnou praxou i skúšaním sexuálnych praktík priamo v škole." Podobný názor zdieľa aj ďalší nacionalista z organizácie Vzdor Kysuce Lukáš Kopáč. " Manželstvo je, bolo a dúfam, že aj bude zväzkom muža a ženy. Homosexuáli, nech žijú v akom zväzku chcú, ale odmietam, aby sa takéto zväzky nazývali manželskými. Takisto je absurdné, aby sa mama volala Peter a otec Róbert. Verejne odmietam, aby sa na deťoch praktizovali sociálne pokusy! V dobe totálnej dekadenice a prehnaného liberalizmu je na mieste, aby rodičia, prípadne samotné deti mohli rozhodnúť o tom, či sa budú dobrovoľne zúčastňovať "vyučovania", ktorého predmetom je sexuálna deviácia. Poviem to sprosto, ale jednoducho.Pokiaľ je niekto teplý, príde na to aj sám, bez pomoci "vyučovania"! Prehnaný liberalizmus v sexuálnej výchove robí z deti a mladistvých len stádo, pachtiace po rozkoší. A rozkoš sa stáva jediným prejavom ich "citového" života."
 Lukáš Kopáč
"

6 komentárov:

 1. Páni Magát a Kopáč. Čo s vami? Vy sa naozaj nenaučíte poslúchať? Ako vás to vychovali, že vo vás nie je ani štipka úcty k vrchnosti? Keď vám povedia, že nebude otec ani mama, ale rodič I., II, tak by ste to mali bez reptania prijať. Keď vám povedia, že USA je náš priateľ a stráži slobodu i demokraciu, tak nesmiete ani len zaváhať. Keď Dúhové pride budú označovať za prejav tolerancie a neskôr, kto sa nepodriadi, bude trestne stíhaní, prečo sa búrite? Nepochopili ste, že každý názor vybočujúci zo slobodne nalinajkovaného scénara je vlastne podporou radikalizmu, xenofóbie, homofóbie, extrémizmu, rasizmu, antisemitizmu, či až terorizmu?! A už vôbec nehovorte o náboženstve, veď ho žid Marx, nazval, ako Ópium ľudstva. Len akosi zabudol povedať niečo aj o Judaizme a Vyvolenom národe, ako mu bude pred nohami kľačať celý svet a bude mu otrocky slúžiť na radosť otrokárov...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. a ten magat je kto ?

  co dokazal ?...spravil danovu reformu, ako sulik ?
  vybudoval podnik ?..zamestnaval ?..co vynasiel ?

  alebo je to iba primitiv, co ma sprostu hubu a trepe ??

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a co chce ten kysucky nacista nakazovat co moje deti maju studovat, a co nie ?... co je to za magora ?...

   rozkazuj si doma kurencom na dvore !!! popripade sa spoj s dalsim esom sz kysuc,...okakanou belousovovou malikovou,..isto si padnete do oka !!!!!!!!!

   Odstrániť
  2. Zamestnaval som viac ako 160 ludi v podniku, kde som pracoval ako riaditel, ten Magat bez kapitalu vybudoval viacero neziskoviek, ktore pomahaju ludom v nudzi, keby ten Magat mal k dispozicii tolko kapitalu ako ten Sulik, boli by sm uplne kdesi inde. Si silny retorik a recnik, si skratka spicka :)

   Odstrániť
  3. Tvoje deti nech studuju co chcu, nech ich obrabaju edofili a Tebe podobni, ale moje dieta bude vychovavane v strikne bielej kulture s moralnymi zasadami.

   Odstrániť