Návštevnosť

streda 7. januára 2015

Kotlebovci spoločne s Akčnou skupinou VZDOR sú pripravení pomôcť vyhorenej rodine

Trnava – Nacionalisti z Akčnej skupiny VZDOR Trnava vyhlasujú zbierku. V rámci  iniciatívy Slovák Slovákovi chcú pomôcť  slovenskej rodine s 3 malými deťmi, ktorá v dôsledku požiaru prišla o strechu nad hlavou. Finančnú pomoc im prisľúbili aj členovia z Kotlebovej Ľudovej strany NAŠE SLOVENSKO (ĽSNS). 


Foto: Členovia Akčná skupiny VZDOR Trnava 
Smutný začiatok roka 2015 pre rodinu z obce Červeník.  Dňa 01.01.2015 o 21:59 hod. bol ohlásený požiar rodinného domu na Jilemnického ulici v obci Červeník, okres Hlohovec. Zasahovať museli príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave a členovia Dobrovoľného hasičského zboru mesta Leopoldov. Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda, predbežne vyčíslená v sume 25 000 €. Nešťastnej rodine, ktorá prišla o strechu nad hlavou chcú pomôcť nacionalisti z Akčnej skupiny VZDOR aj Kotlebovej strany. Príčina vzniku požiaru je zatiaľ v štádiu vyšetrovania.

Chcú pomôcť, pretože štát údajne pomáha iba Rómom

„Tá rodina je v nezávideniahodnej situácií, ktorá sa môže stať každému z nás. Keďže to nie sú cigáni, ale biela slovenská rodina, s veľkou pravdepodobnosťou sa pomoci od štátu nedočkajú. Chceme im pomôcť, pretože solidarita patrí k hlavným princípom nacionalizmu.“ uviedol vo veci člen Akčnej skupiny VZDOR Trnava Marián Maruniak.  

Členovia Kotlebovej ĽSNS chcú pomôcť Slovákom

„Prísť v súčasných ťažkých časoch o dom je obrovskou tragédiou. Práve preto sa členovia z trnavského klubu ĽSNS rozhodli v spolupráci s Akčnou Skupinou Vzdor Trnava, podieľať na zbierke pre postihnutú rodinu. Sme Slováci, musíme si pomáhať.“ povedal krajský predseda  trnavského klubu ĽSNS Stanislav Drobný.

Číslo bankového účtu Akčnej skupiny VZDOR Trnava :

Číslo účtu : 000000-5064393723/0900
IBAN: SK5109000000005064393723


Foto: Ruiny domu nešťastnej rodiny z obce Červeník  
Zdroj- https://www.facebook.com/pages/Ak%C4%8Dn%C3%A1-Skupina-Vzdor-Trnava/664666236940730?fref=ts

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára