Návštevnosť

piatok 19. decembra 2014

Vydavateľ Hitlerových prejavov je na Slovensku, bude prednášať o histórií!

KYSUCE  20.decembra- Dnešný deň sa v obci Dunajov uskutoční politicko-historická beseda. Pozvanie kysuckých nacionalistov z organizácie Vzdor prijal šéf vydavateľstva guidemedia Pavel Kamas, ktorý je známy hlavne vydaním knihy Hitlerove projevy, za ktorú sa ocitol pred súdom.

                                               
                                                 Foto: Vodca Tretej ríše Adolf Hitler

Podľa slov M.Magáta, ktorý pozvanie adresoval, sa beseda uskutoční v priateľskom duchu. "Slovo budú mať naši priatelia z Čiech Pavel Kamas a Lukáš Novák, ktorí sa zaoberajú vydavateľskou činnosťou a históriou, najmä z obdobia II. Svetovej vojny. Po ich prednáške sa uskutoční volná diskusia, kde účastníci budú môcť klásť otázky našim vzácnym hosťom a diskutovať o veciach, o ktorých médiá zámerne mlčia, prípadne prekrúcajú fakty tak, aby vyhoveli sionistickým vlastníkom médií. Prijatím pozvania chlapcov z guidemedia sa nám otvorila možnosť spoznať históriu a jej dopad na dnešok v inom svetle, než ako nám to bolo doteraz nútené médiami. Je to jedinečná šanca, ako spoznať skutočnú pravdu o histórii II.Svetovej vojny."
Na besede bude možné zakúpiť aj knihy z vydavateľstva guidemedia, vrátane sporných Hitlerových prejavov. Výťažok z predaja kníh sa Pavel Kamas rozhodol darovať na potreby projektu Slovák Slovákovi, ktorý pomáha sociálne slabším rodinám, ktoré sa ocitli v núdzi.

Odkaz na udalosť: https://www.facebook.com/events/758701870882807/?pnref=story

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára