Návštevnosť

nedeľa 9. novembra 2014

Šokujúce VIDEO: Slovensko ovládnu Rómovia a nacionalisti pripravení získať aj časť Moravy

Púchov - Komunálne voľby sú predo dvermi. Skupina nezávislých poslaneckých kandidátov z Púchova sa rozhodla osloviť potencionálnych voličov skutočne netradičným spôsobom. Na portáli YouTube uverejnili katastrofický filmový dokument zobrazujúci sociálny kolaps Slovenska v roku 2030. Podľa kandidátov tiež v budúcnosti hrozí, že Rómovia po vzore Kosova na východe krajiny vyhlásia vlastný štát. 
    

Slovenská republika plná asociálnych Rómov, zničené mestá, hlad, chudoba, kriminalita a slušní ľudia v strachu opúšťajúci svoje domovy. Takto pochmúrne opísali budúcnosť Slovákov v svojom predvolebnom spote šiesti nezávislí kandidáti z Púchova, ktorí zároveň sľubujú, že len oni „odvážni a trénovaní vlastenci“  dokážu  ochrániť svoje mesto a zabezpečiť prosperitu. Zároveň sú pripravení získať pod kontrolu aj ďalšie dediny a mestá, vrátane okrajových časti Českej republiky a Poľska.
Hrozivá vízia Slovenska ?
„Píše sa rok 2030. Korupcia, hlúposť a ľahostajnosť štandardných politikov spôsobili, že sa takmer celé Slovensko zmenilo na veľký Luník IX plný asociálov a dôchodcov. Tolerancia a rodinkárstvo v riadení štátu zmenili políciu a armádu na bandu zbabelých hlupákov, ktorí nedokážu ochrániť slušných ľudí. Mnohé slovenské dediny a mestá začali ovládať bandy kriminálnikov, násilníkov, sexuálnych deviantov a podivných tanečníkov. Na Slovensku odrazu nemá kto pracovať. Hlad a chudoba obyvateľstva sa prehlbujú. Po vzore Kosova je na východnom Slovensku vyhlásená Cigánska republika. Stárnutie populácie, vysoká nezamestnanosť a nadmerné populačné prírastky asociálov majú za následok zrútenie sociálneho systému. Slušní ľudia začali hromadne opúšťať Slovensko. Poslednou záchranou je mesto Púchov, ktoré ovládla malá skupina odvážnych a trénovaných vlastencov, ktorým sa im darí vybudovala prosperujúci a sebestačný región.“ uvádza autor v texte pod  svojim videom. 
Video: Šokujúci dokument: Cigánska budúcnosť Slovenska rok 2030- mesto Púchov posledná pevnosť?

 Video má byť zároveň pokračovaním katastrofického videa Europa roku 2029, ako aj protestnou reakciou na zneužívanie detí súčasným primátorom Púchova v politickej kampani 

Video: Europa roku 2029

„Naše video je fikcia možnej budúcnosti v roku 2030, a v podstate aj pokračovaním videa: Európa roku 2029. Nikoho nechceme urážať, cieľom je, aby si ľudia konečne uvedomili obrovské možnosti politickej manipulácie prostredníctvom reklamy a masmédií. Presne to sa dnes deje v Púchove. Občania sú za pomoci miestnych médii dlhodobo manipulovaní, ba až zneužívaní a držaní v určitej falošnej ilúzii, ako všetko výborne funguje. No nie je tomu tak. Mesto Púchov je zadĺžené, pričom už pri zbere podpisov na podporu mojej kandidatúry som pocítil, že mnohí z Púchovčanov  dnes žijú v strachu z primátora. Ďalším dôkazom nechutných praktík súčasného vedenia mesta je napríklad nedávno uverejnené video, kde primátor doslova zneuži nič netušiace deti na politickú reklamu. Vo veci už jeden z nespokojných rodičov podal trestné oznámenie. Zároveň si ale treba uvedomiť, že to čo naše video zachytáva sa môže skutočne stať. V  mysli Slovákov sme preto chceli vyvolať zmes emócii: radosť, strach, túžba po lepšom živote, aby sa ľudia konečne zamysleli nad svojou budúcnosťou, čo ich čaká a neminie pokiaľ budú naďalej podporovať politických zločincov a hlupákov ktorí od roku 1989 ovládajú a ničia Slovensko. Myslím si, že ani Srbi pred tridsiatimi rokmi neverili, že ich raz bude bombardovať NATO a Albánci ovládnu Kosovo.“ uviedol  pre našu redakciu jeden zo šestice kandidátov z videa Marián Mišún.

Zdroj: http://slobodnemedia.wordpress.com/2014/11/05/predvolebne-video-ktore-sokuje-volicov/

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára