Návštevnosť

streda 5. novembra 2014

Nacionalista úradoval!Podal podnet na Generálnu prokuratúru SR!

Nacionalista z organizácie Akčná skupina Vzdor Kysuce Lukáš Kopáč úradoval!Generálnej prokuratúre SR zaslal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa vo veci predraženého verejného obstarávania na zakúpenie CT-prístroja pre Winterovú nemocnicu v Piešťanoch!
Lukáš Kopáč na protestnej akcii v Bratislave

Slovenskom otriasol ďalší z nespočetných škandálov! Verejné obstarávanie piešťanskej nemocnice vyvolalu búrku nevôle a odporu. Lukáš Kopáč, aktivista z Akčnej skupiny Vzdor Kysuce podal preto podnet na Generálnu prokuratúru. Do predraženej súťaže majú byť zapojení nominanti SMERu-SD, vrátane predsedu parlamentu Pavla Pašku.

Lukáš Kopáč v trestnom oznámení okrem iného uvádza: " Keď v roku 2012 obstarával toto zariadenie bývalý riaditeľ Róbert Mamrilla, tender mala vyhrať firma Siemens, ktorá ponúkala prístroj za 846-tisíc eur bez DPH. Teraz ho chce nemocnica kúpiť za takmer 1,6 mil. eur od firmy Medical Group SK, ku ktorej má mať blízko predseda parlamentu Mgr. Pavol Paška. Vážená Generálna prokuratúra SR. V dobe, kedy občanov Slovenska sužuje chudoba, nezamestanosť a beznádej, je podľa môjho názoru konanie vedenia nemocnice výsmechom, preto žiadam o bezodkladné vypátranie a potrestanie páchateľov." Lukáš Kopáč k podnetu na Generálnu prokuratúru ďalej povedal: " Z faktov, ktoré mám k dispozícii jasne vyplýva stranícky klientelizmus.Piešťanská nemocnica je riadená výlučne vládnou stranou SMER-SD, preto som toho názoru, že o transparentnosti verejných obstarávaní nemôže byť ani reč!A už vôbec nie vtedy, keď obstarávanie vyhrala firma, ku ktorej má mať blízko samotný predseda parlamentu Paška. Samozrejme, že od podania trestného oznámenia neočakávam veľa, nakoľko sú mi veľmi dobre známe pomery v slovenskej justícii. Tento akt beriem ako znak odporu voči tomuto skorumpovanému systému. Na zaplakanie je však fakt, že nás okrádajú bývalí komunisti, prípadne ich potomkovia, ktorí si obliekli kabát s názvom sociálna demokracia. V najbližších dňoch zverejním moje oznámenie na sociálnej sieti s tým, aby ho Generálnej prokuratúre mohli poslať aj ďalší, ktorým prekážajú pomery, aké tu vládnu od roku 1989."

7 komentárov:

 1. A koľko toho takto nakradli všetky politické strany od r.1989
  A potrestaný nikto, lebo všetka štátna správa je dobrovoľne spolupáchateľom a lokajom skutočných fašistami riadených politikov.
  A neonacistami nazvú každého vlastenca, čo chce vo svojom štáte poupratovať a to ešte aj nenásilne iba ho nikto nepočúva.
  A takýto neonacista som potom aj ja hoci som Róm a rzumiem tomu , že prečo sú takýto ľudia právom nasratý tak ,ako aj ja.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
  2. Neonácko sa nikdy nerovná vlastenec!!!
   NIKDY ho za vlastenca nemožno považovať, lebo je to šovinista!!!

   Neonáckovia sa od vlastencov líši nielen v tom, že okrem vyholenej hlavy maximálne blbo šovinistický kecajú o tomto:

   - že masový vrah a vlastizradca Tiso je podľa nich poloboh a spasiteľ Slovenska!
   - že chcú dať Cigánov do "laty," plynu, alebo aspoň na nútené práce ako ich otrokov,..
   - že zakladá polovojenské jednotky ako napr. Vzdor Kysuce,
   - že vlastenecké SNP bolo pučom proti zvrchovanej vláde jeho blahorodia (kléronacistu a vlastizradcu) Tisa
   - že SNP bolo židoboľševickým povstaním banditov proti "regulérnemu" (kleronacistickému) Tisovému štátu...
   - že popierajú holokaust na Židoch, alebo poraimos na Rómov,...

   Vlastencom nie je len Slovák na území SR ako sa domnievajú mylne náckovia.
   Vlastencom je každý rodák tzn. aj Žid, Maďar, Róm, Rusín, Poliak, Čech, Slezan, Srb, Moravák, Rus, Vietnamec,..., ktorý sa narodil na území Slovenska, alebo Československa pre r. 1993!

   Odstrániť
  3. Dakujeme Komunitaristovi za trefnu poznamku!Suhlasime!Vlastencom moze byt vylucne komunitarista, Žid, Maďar, Róm, Rusín, Poliak, Čech, Slezan, Srb, Moravák, Rus, Vietnamec,...Ale v ziadnom pripade nie Slovak, ktory ma este k tomu kratke vlasy!Vlastencom nie je len Slovák na území SR-to co je za blud komunistarista?Ja som vlastenec a nezijem na uzemi SR.Vzdy som nim bol a budem.Ci sa ti to paci, alebo nie, vazeny sudruh.

   Odstrániť
 2. Som predseda strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, naša strana neukradla ani cent a ja osobne som proti akémukoľvek zneužívaniu politiky na prospechárske zneuživanie. Preto ma médiá ktoré platia alebo vlastnia zlodeji dlhodobo diskreditujú a skorumpovaní policajtí šikanujú a zneužívajú moc

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zlodej z pravidla kričí chytťe zlodeja! Tomuto nikto asi na Slovensku neuverí, kto nemá IQ hojdacieho koníka!
   Uverí skôr tomu že si chudobný (multimilionársky) bezdomovec, ktorý dal trvalý pobyt pod mostom neonáckovi Mišúnovi, aby s tvojou právnou radou žlto-modrý súdruh JUDr. Puškár nemal zakázaný pobyt v Bratislave.

   Odstrániť
 3. Polícia a prokuratúra v takýchto prípadoch je použitá nie na to čo má ale na zneužívanie moci. To treba zastaviť silou a nestačia oznámenia silou politickou ktorá sa zjednotí a vybuduje lepšie fungujúcu spoločnosť

  OdpovedaťOdstrániť