Návštevnosť

streda 10. septembra 2014

Belousovová údajne poriadne vynadala nacionalistovi Mišúnovi

Púchov- Na slovenskej národnej scéne to naďalej vrie. Po totálnom fiasku národných strán v eurovoľbách sa zrejme národne zmýšľajúci Slováci zjednotenia nedočkajú.  Bývalá predsedníčka  SNS Anna Belousovová údajne prostredníctvom telefónu poriadne vynadala nacionalistovi Mišúnovi do náckov a psychopatov. 

Začiatkom týždňa (pondelok 8.9.2014) v obedňajších hodinách zažil Marián Mišún  veľmi komický telefonát.  Údajne sa spoločne s priateľmi priadne  zabavil, keď mu prostredníctvom telefónu vynadala hysterická žena, ktorá sa predstavila ako Belousovová. Neznámej žene  sa nepáčil Mišúnov názor uverejnený na facebooku, kde sa pochvalne vyjadroval na aktuálny vývoj v SNS, keď Rafaj skončil ako prvý podpredseda SNS.„Neviem či tá žena mala nejaké psychické problémy, alebo bola opitá. Bola skutočne veľmi zábavná. Povedala mi, že som nácek, patrím na psychiatriu, takí ľudia ako ja by sa vraj radšej nemali ani rozmnožovať, nemám si ju brať do huby, ani ju prirovnávať k Slotovi. Podľa tejto ženy, som sa pochvalne vyjadril na adresu súčasného vedenia SNS, respektíve Andreja Danka, pritom vôbec neviem aká je pravda. Andrej Danko vraj bol nemorálny privatizér, ktorý sa po roku 1989 poriadne nabalil.“ povedal Mišún. Video: V minulosti sa s Belousovovou pohádal aj Marian Kotleba

Podľa Anny Belousovovej: Danko je Maďar a privatizér

 „V prvom rade je trochu smiešne, že predsedom SNS sa stal človek, ktorého materinská reč je maďarčina. Jeho matka, za slobodná Görgeiová, je Maďarka ako repa! Nemám nič proti Maďarom, ale myslím si, že Slováci ešte nie sú natoľko retardovaný národ, aby im predsedu “národnej” strany musel robiť Maďar.

Danko, ktorý robí hrubé čiary za minulosťou, by zrejme rád zabudol aj na tú svoju. Napriek veku je totiž jeden z privatizérov z obdobia Mečiarovej privatizácie! Lesostav Revúca privatizoval ešte ako študent VŠ, spolu so svojou rodinou!!! Za pár rokov išiel podnik do konkurzu a zamestnanci na ulicu. Dnes tento človek bez hanby ide sľubovať nové pracovné miesta.

Zaujímavé by bolo pozrieť sa aj na to, ako zastával zájmy Slotu v orgánoch viacerých štátnych podnikoch, kde ho Slota nominoval. Išlo o veľmi zaujímavé podniky. Vo volebnom období 2006 – 2010 pôsobil v štyroch dozorných radách ako Slotov nominant, mal ešte toľko síl, že poskytoval od roku 2007 ako advokát aj paušálne právne služby Miestnemu úradu v Rači za “symbolickú sumu” 160 tisíc Sk mesačne. Vo volebnom období 2006 – 2010 poskytoval obdobné právne služby aj Miestnemu úradu v Ružinove. Osobne mi prídu tieto služby prehnané.  Danko právne pomáhal v období 2006 – 2010 aj a.s. Verejne prístavy, ktorú riadili  Slotovi nominanti.“  uviedla prednedávnom na svojom blogu Belousovová.

V tejto súvislosti sme sa tiež neúspešne pokúsili kontaktovať Belousovovú prostredníctvom sociálne siete facebook. Našim zámerom bolo zistiť pravdu, ako to v skutočnosti  s nadávkami Mišúnovi bolo.

Foto:Marián Mišún: národný aktivista, v minulosti aktívne spolupracoval s Marianom Kotlebom, tiež pôsobil ako mestský policajt v Trnave no z politických dôvodov (po verejnej kritike EU) bol prinútený prácu policajta ukončiť.

Mišún vie pochopiť aj Slotu, ale na Belousovovú sa nehnevá. Tvrdí, že ho vôbec nepochopila

„Každý vie, že Anna Belousovová už nie je najmladšia. To nie je vôbec sranda, veď ženy v tomto pokročilom veku prechádzajú veľmi náročným obdobím. Ženské telo začne produkovať menšie množstvo pohlavných hormónov, začína stagnovať funkcia vaječníkov a dochádza k poklesu tvorby estrogénov. Je vedecky potvrdené, že správanie ženy v prechode obvykle sprevádza náladovosť a depresívne stavy: smiech, radosť, plač, nervozita alebo krik. Priznám sa ale, že pokiaľ sa Belousovová zvykla takto nevhodne a hystericky správať aj v minulosti, tak viem pochopiť aj Jana Slotu, ak sa podieľal na jej vylúčení zo SNS. Bolo to veľmi komické, keď začala kričať do telefónu ako zmyslov zbavená. Tá staršia pani evidentne nepochopila kam som mojimi vyjadreniami na facebooku smeroval. Neútočil som priamo na ňu, ale na všetkých starých a opotrebovaných politikov. Zastávam názor, že ich treba vymeniť, pretože zlyhali. Myslím si, že všetci politici ktorí po roku 1989 riadili Slovensko by sa radšej už nemali ukazovať na verejnosti, nie tak ešte vo vrcholnej politike. Veď súčasné katastrofálne pomery na Slovensku sú práve ich vizitkou. Treba  dať konečne šancu mladým ľuďom so zmyslom pre idealizmus a spravodlivosť, nech sa aspoň pokúsia napraviť to čo v minulosti starí politici dobabrali.   Budúcnosť patrí mladým.“ uviedol v rozhovore Mišún.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára