Návštevnosť

utorok 5. augusta 2014

Po brutálnom zabití Radoslava sa uskutoční ďalší protest proti rómskej kriminalite

Na východnom Slovensku sa zrejme v túto nedeľu uskutoční ďalšia zo sérii protestných akcii proti rómskej kriminalite. Dôvodom má byť stupňujúci teror asociálnych Rómov.  Posledný tragický incident bol útok Rómov na Radoslava (†25), ktorý oslavoval druhé narodeniny svojho synčeka Dávidka. Napadnutý Radoslav po brutálnom útoku zraneniam podľahol.
Protestná akcia sa začne 10. augusta 2014 o 15:00 hodine na Baníckom námestí v Gelnici. Podporiť sa ju osobne chystajú aj niektorí z členov nacionalistickej  organizácie Akčná skupina VZDOR, ktorá prostredníctvom sociálnej siete facebook mobilizuje svojich sympatizantov.


Foto: Akčná skupina VZDOR nedávno zorganizovala protest proti skorumpovaným politikom a asociálom rovno pred prezidentským palácom v Bratislave

„Akčná skupina VZDOR podporuje každý protest proti asociálom... My nie sme za boj medzi nacionalistami, ale za spájanie. Svätoplukove prúty spájame činmi, nie len ústami! Vidíme sa v Gelnici!“ napísali nacionalisti zo VZDORU na facebooku.

 

Video pozvánka z predchádzajúcej protestnej akcie v Bratislave pod názvom Spoločne za slušný a bezpečný život na Slovensku- proti skorumpovaným politikom a asociálom.


Fotku

Zdroj:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára