Návštevnosť

sobota 26. júla 2014

Nacionalisti z organizácie VZDOR Trnava darovali krv

Nacionalizmus ako spôsob života má mnoho foriem.  Niektorí z nás ho prejavujú aj takým ušľachtilým spôsobom, ako je pomoc zraniteľným. Dňa 25.06.2014  sa nacionalisti z Trnavy rozhodli uskutočniť akciu s cieľom darovať krv. Napriek snahám súčasných masmédií vykresľovať nacionalizmus ako niečo negatívne a nebezpečné, práve v nacionalistických radoch sa podobné dobročinné akcie tešia veľkej popularite.  

Rovnako aj aktivisti z trnavského VZODRU si uvedomujú význam darcovstva krvi. Popritom dúfajú, že sa im podarí v rámci Slovenska spopularizovať podobné aktivity ako tradíciu do budúcna.
Niektorí členovia z organizácie VZDOR majú tiež politické ambície. Po protestnej akcii v Trnave uverejnili na sociálnej sieti facebook  nasledujúcu správu:

“Vážení priatelia a sympatizanti organizácie VZDOR. Korupcia politikov, vymieranie slovenského národa a postupné obsadzovanie slovenských dedín asociálmi sú reálnym dôkazom hroziacej katastrofy. Z tohto dôvodu naša organizácia rozbieha projekt, prostredníctvom ktorého sa pokúsime ovládnuť niektoré slovenské dediny a mestá. Vyzývame všetkých národne zmýšľajúcich Slovákov, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť nášho Slovenského národa, aby nás kontaktovali. Po vzájomnej dohode, môžeme v komunálnych voľbách spoločne postaviť nezávislých kandidátov na posty starostov, primátorov a poslancov. Pokiaľ chceme zmeniť Slovensko, musíme sa pokúsiť získať reálny podiel na moci. V opačnom prípade nám ostane nadávať od stola pri pive, alebo od počítača. Každý zo starostov, zvolený s našou podporou bude mať povinnosť poberať maximálny plat do výšky priemernej mzdy, aby ostatné peniaze odovzdal na pronárodné aktivity a charitu. “

zdroje:
https://www.facebook.com/pages/Ak%C4%8Dn%C3%A1-Skupina-Vzdor-Trnava/664666236940730?fref=ts


https://www.facebook.com/pages/Ak%C4%8Dn%C3%A1-Skupina-Vzdor-Kysuce/353357981358927

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára