Návštevnosť

utorok 29. júla 2014

Nacionalisti sabotujú aktivity SMERU, vyzývajú na bojkot bločkovej lotérie

Počas minuloročného spustenia národnej bločkovej lotérie (NBL) sme opakovane   zažívali divadelné vystúpenia politikov, keď uvedenému projektu robili mediálnu podporu. Na Slovensku ale záujem o NBL postupne klesá. Spočiatku hralo o výhru až sedem miliónov registrovaných dokladov, v poslednom žrebovaní ich bolo už o dva milióny menej.
Proti bločkovej lotérii dnes vystupujú aj niektorí slovenskí nacionalisti. Členovia Akčnej skupiny VZDOR  ju považujú len za falošné politické divadlo v duchu „chlieb a hry“.

Členovia národnej organizácie Vzdor Kysuce sa popri vojenskom výcviku zaoberajú aj vlastnou poľnohospodárskou činnosťou a charitou.
Nezaplatená daň z predaného alkoholu, jedla, alebo suveníru je podľa VZDORU smiešnou položkou v porovnaní s miliónovými zlodejstvami politikov. 

Akčná skupina VZDOR uverejnila nasledujúce stanovisko:
Platíme bez bločkov, pomáhame Slovenským podnikateľom! Bratia nacionalisti a sympatizanti Akčnej skupiny VZDOR. Súčasné ekonomické pomery na Slovensku dokazujú, že hlupáci, kolaboranti a skorumpovaní politici zvýhodňujú zahraničných kapitalistov. Ich hlavným cieľom je zlikvidovať našich podnikateľov, aby tak pod taktovkou zahraničných kapitalistov a špekulantov vytvorili zo Slovenska totálne závislú kolóniu, fungujúcu najmä ako zdroj lacnej pracovnej sily. Nezabúdajme tiež, ako nás všetkých nechutne okrádajú nenažraní politici prostredníctvom pochybných a predražených štátnych tendrov . Nenaleťte preto lacnému politickému divadlu nazvanému bločková lotéria. Drobní slovenskí podnikatelia, ani živnostníci nerozkrádajú Slovensko. Vysokú nezamestnanosť a chudobu spôsobili doterajšie vládne strany svojou hlúpou a nemorálnou politikou. V tejto súvislosti vás preto vyzývame, aby ste v prípadoch pokiaľ nepotrebujete doklad o zaplatení z dôvodu záruky, dopredu upozorňovali podnikateľov, že bloček nepotrebujete. Nezaplatená daň z predaného alkoholu, jedla, alebo suveníru je skutočne smiešnou položkou v porovnaní s miliónovými zlodejstvami niektorých politikov. Vyzvite aj svojich priateľov, aby začali hromadne platiť bez bločkov. Podporme spoločne diskriminovaných a šikanovaných slovenských podnikateľov. Akčná skupina VZDOR Slovensko.

Fotka: Platíme bez bločkov, pomáhame Slovenským podnikateľom! Bratia nacionalisti a sympatizanti Akčnej skupiny VZDOR. Súčasné ekonomické pomery na Slovensku dokazujú, že hlupáci, kolaboranti a skorumpovaní politici zvýhodňujú zahraničných kapitalistov. Ich hlavným cieľom je zlikvidovať našich podnikateľov, aby tak pod taktovkou zahraničných kapitalistov a špekulantov vytvorili zo Slovenska totálne závislú kolóniu, fungujúcu najmä ako zdroj lacnej pracovnej sily. Nezabúdajme tiež, ako nás všetkých nechutne okrádajú nenažraní politici prostredníctvom pochybných a predražených štátnych tendrov . Nenaleťte preto lacnému politickému divadlu nazvanému bločková lotéria. Drobní slovenskí podnikatelia, ani živnostníci nerozkrádajú Slovensko. Vysokú nezamestnanosť a chudobu spôsobili doterajšie vládne strany svojou hlúpou a nemorálnou politikou. V tejto súvislosti vás preto vyzývame, aby ste v prípadoch pokiaľ nepotrebujete doklad o zaplatení z dôvodu záruky, dopredu upozorňovali podnikateľov, že bloček nepotrebujete. Nezaplatená daň z predaného alkoholu, jedla, alebo suveníru je skutočne smiešnou položkou v porovnaní s miliónovými zlodejstvami niektorých politikov. Vyzvite aj svojich priateľov, aby začali hromadne platiť bez bločkov. Podporme spoločne diskriminovaných a šikanovaných slovenských podnikateľov. Akčná skupina VZDOR Slovensko
Foto: Oficiálne prezentovaný plagát na sociálnej sieti facebook, ktorý uverejnili nacionalisti zo VZDORU.Nedávne správy 

Policajti zvýhodňovali homosexuálov, nacionalisti podali trestné oznámenie


 

Slovenskí policajti a prokuratúra sa zrejme poriadne strápnili!
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára