Návštevnosť

pondelok 19. mája 2014

Šokujúce priznanie? Kandidát SĽS do europarlamentu Magát prehlasuje, že je rasista!


Nacionalista Magát opäť šokuje! Na žiadosť nášho Spravodajstva, aby vysvetlil svoj názor na rasizme odpovedal: "Treba si uvedomiť silu a význam slová rasa. Je neoblomná pravda, že ľudský druh sa delí na rasy a to nemôže poprieť žiadny humanista ani pod váhou slová rasizmus.  Rasizmus je slovo, ktorým často médiá a pseudohumanisti označujú bezdôvodne ľudí z rasovej nenávisti.“


Magát má taktiež svoj vlastný výklad slová rasizmus, keď tvrdí: "Byť rasista znamená to, že človek, bez rasovej nenávisti dokáže hovoriť o rasových rozdieloch a hrdosti k vlastnej rase. Áno, som rasista, som hrdý beloch bez rasových predsudkov, ktorý vidí rozdiely v rasách. Nemám nič proti iným rasám, pokiaľ sa každý hrá na svojom piesočku,  nepácha trestné číny a nemieša svoju krv.Je na čase rešpektovať rozdielnosť , no zároveň predchádzať nenávisti. Rasová nenávisť ako taká, je v človeku prirodzená, ale skôr by som ju nazval odpudivosť, nenávisť samotná nastáva až keď sa rasy začnú stretávať. Rozdielna mentalita často na seba naráža, čo poznáme u našich cigánov, či černochov. Každá rasa má svoje znaky, od stavby tela, zloženie svalstva až po inteligenciu. Kým sa biely človek a aziati plavili po oceánoch, tak černosi žili v hlinených chatrčiach.
Som racionalista a uvedomelý človek, ktorý sa nebojí na rovinu povedať ako to je.
Áno, som rasista, nie necítim nenávisť pokiaľ sa každý správa ako má. Som človek tak ako ho stvorila príroda, prirodzený a nie zmanipulovaný!

Marián Magát, ktorý si nezvykne dávať servítku pred ústa momentálne čelí obvineniu z propagácie extrémistických materiálov.Na svoju obhajobu uviedol: "Celý prípad je umelo vykonštruovaný. Napriek tomu, že sa jednalo len o zberateľské predmety chcú mi dať 3 roky podmienku, a to som nikdy  nebol trestaný."

1 komentár:

  1. nádhera: rasy (resp. plemená) majú napríklad psy, mačky či kone. vznikali dlhoročným šľachtením, ich vzhľad a vlastnosti sú exaktne popísané, a podľa týchto kritérií sa následne hodnotia na výstavách. v tom prípade otázka znie: ak ľudia majú rasy, akým spôsobom prebiehalo ich šľachtenie a selekcia? existujú nejaké medzinárodne uznávané štandardy na zaradenie ľudí pod jednotlivé rasy? koľko percent ľudí patria pod čistokrvnú rasu, a koľko pod nečistokrvných krížencov? ako vyzerá preukaz pôvodu u ľudí čistokrvnej rasy? a hlavne - kto bol v tomto prípade chovateľom?

    OdpovedaťOdstrániť