Návštevnosť

utorok 13. mája 2014

Šokujúce predvolebné bilboardy: Do eurovolieb vstupujú bývalý pápež a Jozef Tiso

TRNAVA – Predvolebné biloardy s portrétmi Jána Pavla II. a Jozefa Tisa má zrejme na svedomí nacionalista Marián Mišún, ktorý sa v nadchádzajúcich voľbách do europarlamentu pokúša preraziť na kandidátke Slovenskej ľudovej strany (SĽS). 

Bilboardy, ktoré sa v priebehu minulého týždňa objavili v Trnave, pobúrili niektorých obyvateľov mesta. Zrejme aj to bol jeden z dôvodov, pre ktorý  neznámy páchateľ poškodil portrét bývalého pápeža, vystavený vedľa Mariána Mišúna.
Prostredníctvom bilboardov Mišún informuje, že bojuje za Slovensko a Európu rovnocenných štátov. Údajne tiež zatočí s asociálmi a skorumpovanými politikmi. V Európe odmieta šírenie islamu a príliv imigrantov. Európu chce kresťanskú a stavovskú.

Nápad s pápežom vraj nevymyslel a Jozef Tiso bol vraj národný hrdina
„Pred dvoma týždňami ma oslovil jeden kresťansky založený pán, ktorému veľmi vadia štandardní politici zneužívajúci po roku 1989 náboženstvo. Najviac mu prekáža KDH. Oslovil ma s tým, že mi v Trnave zaplatí celú sumu jedného bilboardu s portrétom Jána Pavla II., s uvedeným nápisom a logom SĽS.“ uviedol Marián Mišún a dodal „Ako nezávislý som na kandidátke Slovenskej ľudovej strany, ktorej oficiálnymi členmi boli aj národní hrdinovia Andrej Hlinka a Jozef Tiso. Práve preto nevidím žaidný problém, prečo by som nemohol mať vedľa seba Tisov portrét. Veď som na kandidátke rovnakej politickej strany ako bol v minulosti aj Tiso.“


Ohľadne pápežovho portrétu nám Marián Mišún zaslal  emailom nasledujúce vyjadrenie:

„ Čo sa týka toho bilboardu. Som proti tomu, aby sa Európa stala moslimskou a naďalej ju ovládli extrémni liberáli a pochybní odborníci, podporujúci bezohľadný egoizmus a zvrátenosť. Jednoznačne odmietam súčasné fungovanie Európy na princípoch bezohľadného kapitalizmu. Presadzujem takú reformu ľudskej spoločnosti, aby zfungovala v súlade so sociálnym učením Pápežských encyklík. Ján Pavol II. nedôveroval liberálnemu kapitalizmu, pričom ako alternatívu proti kapitalizmu a socializmu ponúkal vlastnú cestu, ktorú môžme nazvať aj zlatou strednou cestou. Osobne presadzujem v minulosti osvedčené ekonomické princípy, ktoré nám v praxi predviedli Henry Ford a Tomáš Baťa. Základom novej Európy musí byť zdravá a kúpyschopná stredná vrstva pracujúcich Európanov, nie lacnej pracovnej sily. Bilboard je zároveň aj určitý druh protestného odporu proti politickým stranám, ktoré evidentne zneužívajú kresťanstvo. Prestaňte riešiť, že Mišún na bilboarde píše o kresťanskej Európe a vedľa seba má bývalého pápeža. Skôr riešme, že štandardné politické strany ktoré sa nazývajú kresťanské, alebo sa ich predstavitelia pýšia, že pochádzajú z kresťanských rodín dlhodobo tolerujú genocídu a biedu slovenského národa. Nevadí im ani širenie zvrátenosť a rozkrádanie štátu. Pozrite sa ako väčšina národa žije, ako žijú dôchodcovia, mnohé rodiny. Veď väčšina zo Slovákov sú lacní otroci. Nezabúdajme tiež, že kandidujem za stranu SĽS, ktorej čelným predstaviteľom bol kňaz a otec slovenského národa Andrej Hlinka. Práve z vyššie uvedených dôvodov považujem portrét Jána Pavola II. za výstižný a na mieste. V uvedenej veci vám môžem sľúbiť, že v prípade môjho zvolenia nezradím ideály za ktoré už roky bojujem.
Chcem ukázať slovenskému národu novú politickú morálku v duchu práce  všetko pre národ, že vykonávať politiku ide aj bez poberania vysokého platu. Práve z tohto dôvodu som pred schválením mojej kandidatúry do Európskeho parlamentu podpísal čestné vyhlásenie, že v prípade zvolenia budem poslanecký mandát vykonávať len za priemernú mzdu v národnom hospodárstve, plus cestovné a ďalšie nevyhnutné náklady spojené s výkonom funkcie. Prevyšujúcu sumu peňazí darujem na pronárodné aktivity a charitu. Popritom hromadne umožním mladým a národne zmýšľajúcim absolventom vysokých  a stredných škôl hromadne absolvovať v EP trojmesačnú asistentskú prax. Výber všetkých asistentov by prebiehal náhodne, losovaním.“

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára