Návštevnosť

piatok 16. mája 2014

Slovenskí nacionalisti chcú v EU zakázať propagáciu homosexuality: Inšpirovali sa RuskomDvadsaťpäťročný rakúsky transvestita, ktorý na pódiách vystupuje ako bradatá speváčka Conchita Wurst, sa stal víťazom sobotňajšej súťaže Eurovízie. Slovenskí radikáli sú z toho zhnusení.  Nacionalistickí kandidáti  na europoslancov za Slovenskú ľudovú stranu (SĽS) dokonca vyhlasujú, že v EU budú po vzore Ruska presadzovať zákaz šírenia homosexuality.  


Kandidáti SĽS spoločne so svojimi prívržencami radi trénujú bojové športy, pričom sa zúčastňujú rôznych branných cvičení.


Po uverejnení správy, že oficiálnym víťazom európskej súťaže Eurovízia je bradatý transvestita, sa okamžite prostredníctvom internetu začali šíriť pohoršené reakcie niektorých Slovákov. 

 
 
 Radikálni nacionalisti Marián Mišún a Marián Magát, ktorí v nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu kandidujú za SĽS ale nechcú iba kritizovať. Ako europoslanci by chceli presadiť zákaz propagácie homosexuality. V založenej udalosti na sociálnej sieti facebook s príznačným názvom  Volím pravých radikálov, pretože Slovensko potrebuje skutočnú zmenu, ktorej správcami sú  obaja z uvedených kandidátov SĽS bolo uverejnené nasledujúce vyhlásenie: 

“ Zastavme šírenie hnusu a zvrátenosti! Voľte pravých radikálov SĽS č.4 spoločne nedáme skorumpovaným politikom, asociálom a úchylákom šancu. Učme sme sa od Rusov, ktorí zákonom zakázali propagáciu homosexuality.“   
Kandidát SĽS: Marián Mišún pôsobil v minulosti ako policajt, no keď verejne podpálil vlajku EU musel uniformu vyzliecť.

Keď sme prostredníctvom emailu kontaktovali Mariána Magáta, aby sa k veci vyjadril, zaslal nám nasledujúce stanovisko:

„Sme svedkovia nechutnej udalosti, ktorá podkopáva samotné zákony prírody. To čo sa stalo je skutočnou hrozbou pre Európu.súťaži Eurovízia , vyhralo niečo tak nechutné a odporné, čo ani nedokážem pomenovať. Pokiaľ má byť toto vízia budúcej Európy, tak je to náš koniec. Je najvyšší čas, aby si Európa zobrala príklad z Ruska, kde sú podobné nechutnosti a deviácie zakázané!  Pokiaľ sa stanem europoslancom, urobím všetko preto, aby sa nič podobné už nezopakovalo. Európa  musí zakázať propagáciu homosexuality a sexuálnych úchyliek. Dôvod je prozaický, nepotrebujeme tu bradaté ženy, nepotrebujeme tu dvoch otcov vychovávajúcich dieťa, nepotrebujeme tu sexuálnych delikventov, my potrebujeme zdravú spoločnosť. Chcem budovať svet ktorý funguje v súlade so zákonmi prírody a históriou osvedčených morálnych základoch. Ženy musia ostať naďalej ženami a muži skutočnými mužmi.“ 

 Video príhovor:  Kandidát SĽS: Marián Magát - Poľnohospodártsvo na Slovensku a klamstvá politikov o druhom Švajčiarsku

Obaja kandidáti, Magát aj Mišún sú jednoznačne proti adopciám deti homosexuálmi, pričom odmietajú legalizovať homosexuálne manželstvá.      

„Manželstvo môže byť len zväzok muža a ženy. Toto čo sa dnes deje je čisto nechutná strategická objednávka sionistov a podobných síl, ktoré majú záujem zničiť Európu!“ dodal Magát.

Zdroje:  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára