Návštevnosť

sobota 3. mája 2014

Rómsky aktivista kritizuje bývalého policajta Mišúna, údajne je terorista a násilník

Po protestnej akcii v Trnave, kde sa skupinka radikálov dostala do konfliktu s ľudskoprávnym aktivistom Róbertom Mihálym (12.04.2014), začína rómsky aktivista biť na poplach. Prekážajú mu niektoré Mišúnové aktivity, najmä protirómske pochody, prílišný radikalizmus a násilie ktoré údajne vyvolávajú nacionalisti. 

Mišún, ktorý aktuálne kandiduje do európskeho parlamentu za SĽS tvrdí, že sú to hlúposti. Verejne prehlasuje, že klasické a umiernené formy protestov, ani petície Slovákom určite nepomôžu, a politikom sú akurát na smiech. Poukazuje pritom na likvidáciu slovenského národa po roku 1989.

 

Uvedený rómsky aktivista zastáva názor, že Slováci by mali protestovať nenásilnou formou, pretože násilím sa údajne nič nedosiahne.


Dokonca prichádza s teóriou, že medzi umiernených občianskych aktivistov na Slovensku sa pokúšajú nenápadne infiltrovať radikálni nacionalisti, ba až teroristi ktorých cieľom je preraziť do politiky. 
V súvislosti s poslednou protestnou akciou v Trnave, kde radikáli napadli Róberta Myháliho nespokojný Róm uverejnil nasledujúcu správu:


Doteraz nikto z občianskych aktivistov, ktorí mrzli na uliciach od roku 2012 a protestovali nenásilnou formou proti skorumpovaným slovenským politikom nepovedal, že sa medzi nami, do čela našich protestov dostali ľudia, ktorí medzi nami konali a správali sa na jednej strane ako vodcovia, ale na strane druhej všetko čo bolo dobré deštruovali...A ako sa tento Marián Mišún dostal vôbec medzi nás nenásilne protestujúcich občanov? V roku 2012 počas demonštrácie verejne a to aj napriek tomu, že s tým nikto z organizátorov demonštrácie nepočítal a nebolo to ani súčasťou plánu, tak napriek tomu podpálil vlajku EU a skákal po nej. Vlajku EU do ktorej sa v súčasnosti snaží dostať už ako politik...

Tento hrdina od tejto chvíle vnútorne a aj navonok deštruoval každú našu nenásilnú a pokojnú demonštráciu pomocou svojich zmanipulovaných ožratých futbalových fanúšikov...oblečených, ako skinheadov, pankáčov,a iných opilcov...ich násilné správanie mohli natočiť podplatené TV a oznámiť všetkým, že títo demonštranti nie sú nespokojní bežní občania ,ale takí  istí  radikáli, rasisti, a fašisti, ba až teroristi, ako je aj Marián Mišún...Teraz vo svojej úlohe pokračuje tak, že potrebuje upriamovať pozornosť verejnosti na Rómskych asociálov, lebo to je dobrá agenda na získanie funkcií a popularity.“


Kritický názor nespokojného Róma pokladá Mišún za nedorozumenie

V uvedenej veci sme preto kontaktovali Mariána Mišúna, aby sa k vyššie uvedeným tvrdeniam uvedeného Róma vyjadril.


Tohto Cigána poznám a myslím, že nie je zlý človek. Bohužiaľ evidentne nechápe širším súvislostiam a mojim cieľom. Čo sa týka pálenia vlajky EU, práve tam sa ukazuje ako moc sa tento človek mýli. Veď akciu kde bola zapálená vlajka EU som organizoval práve ja spoločne s Oskarom Dobrovoským. Neviem o akých ďalších organizátoroch teda vypisuje. Bol som oficiálnym ohlasovateľom spomenutej akcie. V uliciach protestujem od roku 2007, takže tie jeho naivné vyjadrenia o umiernenosti považujem za fantazmagórie. Pokiaľ chceme zmeniť Slovensko k lepšiemu, tak občianski aktivisti musia bojovať súčasne na viacerých frontoch: v uliciach, politike, ale aj finančne. Žijeme v kapitalizme a naše protisystémové aktivity treba z niečoho financovať. 

Zároveň musíme hľadať všetky dostupné spôsoby, aby sme dosiahli, že skorumpovaní politici sa začnú báť hnevu ľudu. Už viac krát som napísal a povedal, že pokiaľ chceme zmeniť tento chorý systém, musíme získať reálny podiel na moci. Do europarlamentu nemám záujem ísť pretože chcem dobre zarábať. Pokiaľ ma Slováci zvolia som pripravený odovzdávať väčšinu výplaty na charitatívne účeli a podporu slovenských národných aktivistov. Osobne chcem napríklad ako europoslanec finančne podporovať či  Slovenskú pospolitosť, Slovenských brancov, Slovenské hnutie obrody a mnohých ďalších, vrátane športových klubov. Mojim cieľom je ukázať Slovákom novú politickú morálku nacionalistov, že politiku pre ľudí dokážeme robiť aj bez toho, aby sme poberali neúmerne vysoký plat.“ povedal Mišún.8 komentárov:

 1. Konečne sa niekto toho chytil a zverejnil to, ja som vedel a viem, že medzi bežnými občianskymi aktivistami sú rôzne skupiny radikálov a nie iba takých , ako je Mišún, ale aj ultra ľavicových radikálov.
  Preto razím cestu občianskeho odporu na hodnte lásky, pravdy a slobody, čo je týmto skupinám na prekážku a postupne sa odhaľujú, tak ako aj Mišún a Oskar a iný.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ak chcete lásku, pravdu, tak si najprv urobte poriadok medzi svojimi. Ste najmizernejsi narod na svete, tolko lenivosti, sklonov k destrukcii, kleptomanie a nicomnosti nie je v ziadnom inom narode.

   Odstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
 2. Mišún, kandidát do Europarlamentu za SĽS. Je naozaj terorista? A čo sú potom ozbrejení cigáni, ktorí lynčujú bielu populáciu, čo sú čierny imigranti znasilňujći biele ženy po celej Európe? Koľko ľudí zabil Mišún, koľko žien znásilnil? Kto je tu vlastne terorista a kto bráni záujmy národa?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. cigán Baláž je obyčajný komediant, obyčajný kočovný cigánsky herec, ktorý sa snaží zlo v podobe cigánskej primitívnej mentality - nechuť sa vzdelávať, pracovať, dodržiavať zákony a plniť si povinnosti, príživníčiť na úkor Slovákov, páchať násilie, kradnúť,klamať, podvádzať a nezodpovedne sa rozmnožovať - dávať za vinu Slovákom ! komediant Baláž ! staraj sa o svoj primitívny cigánsky kmeň a nestaraj sa do Slovákov !

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Cigáň Baláž sa mi viac páči ako Róm Baláž. A určite viac ako Robko Ficko. Ten je lepší komediant a extrémista. Len asi nie svojim p... orgánom...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. no ja si myslim že najvačši komediant si ty a tvoji spolufašisti,všetci vypadate ako keby ste mali Dawnov syndrom a čo sa tyka Balaža?Hlupy cigan čo kolaboruje s fašistami a serie si do vlastneho hniezda.

  OdpovedaťOdstrániť