Návštevnosť

pondelok 26. mája 2014

Reakcia nacionalistu Magáta na výsledky volieb do EP


 
 Foto: Marián Magát, ktorý ako nezávislý kandidoval za SĽS do EP, získal 810 prednostných hlasov.

Aktuálne výsledky z volieb do EP bohužiaľ ukázali, že mnohí Slováci si neuvedomili ich dôležitosť. S ohľadom na nízku volebnú účasť, sme mali najmä my praví nacionalisti  veľkú príležitosť, ukázať skorumpovaným politikom čo si o nich myslíme.  Bohužiaľ, ľudia sú už natoľko ľahostajní k svojmu osudu,  že zložili zbrane bez boja. Vlastnou pohodlnosťou sme takto premárnili jedinečnú šancu dať systému ranu priamo do srdca, podobne ako Národný front vo Francúzsku, alebo Zlatý úsvit v Grécku.  

 Slovensko stratilo suverenitu a o všetkom sa rozhoduje z potkanieho hniezda v Bruseli.  Slováci nevyužili jedinečnú príležitosť na zmenu, pretože sú už natoľko otrávení z toho, kam ich priviedli doterajšie vlády. Politici po roku 1989 spravili zo Slovákov otrokov a chudákov. Čo je ale horšie,  slovenský národ stráca pud sebazáchovy, keď nemá snahu sa brániť. Je to ale zároveň aj naša vlastná hlúposť, pohodlnosť a  hanba. Nie nadarmo sa hovorí „Každý národ má takú vládu, akú si zaslúži“. 

My praví nacionalisti a radikáli ale ideme ďalej a nemienim sa vzdať tomuto špinavému systému. Napriek tomu, že sme mali na náš politický boj a voľby do EP len 2 mesiace, bez finančnej podpory oligarchie sme  dokázali dosiahnuť 0,46% podporu. Zároveň, s ohľadom na to, že som kandidoval doposiaľ za takmer neznámu politickú stranu SĽS to môžeme  pokladať za vynikajúci výsledok. Popritom nezabúdajme nato, že naša celá volebná kampaň bola len o 4, možno 5 bilboardoch. 


V porovnaní s 1,73%  Mariana Kotlebu, alebo 1,38% Belousovovej  ktorí na spomenutom výsledku pracovali celé roky, sme jednoznačne morálni víťazi. Zároveň som rád, že tam kde ma sklamali niektorí kamaráti, sa objavilo množstvo nových a odhodlaných ľudí, ktorí veria našej vízii o lepšom a spravodlivejšom Slovensku.  

Ďakujem každému, kto spoločne s nami akoukoľvek formou postavil tomuto systému. Rovnako ďakujem všetkým, ktorí išli voliť a podporili môj boj za Slovensko. Práve dnes  sa rozhoduje o osude nášho národa a osude krajiny ktorá vychovala predkov ktorí za našu budúcnosť preliali svoju krv.
Náš boj nekonči, pridajte sa! 


S pozdravom 
Akčná skupina VZDOR


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára