Návštevnosť

streda 21. mája 2014

Nebezpeční slovenskí extrémisti v europarlamente?

Voľby do európskeho parlamentu sa blížia a Slováci si znovu budú môcť zvoliť svojich zástupcov v EP. Otázne je, či sa rozhodnú dať svoje hlasy politikom z takzvaných "štandardných" strán, alebo uprednostia nové tváre, alebo ak chcete, "extrémistov".


Jedným z takýchto kandidátov je aj Marián Mišún, ktorý kandiduje za SĽS. Momentálne pracuje ako robotník, nakoľko musel vyzliecť uniformu Mestskej polície v Trnave. Ako Marián tvrdí, políciu musel opustiť z politických dôvodov po tom, čo na proteste Spoločne za slušný a bezpečný život podpálil vlajku Európskej únie. Určite sa mnohí z Vás pýtajú, načo teda chce kandidovať do EÚ parlamentu, keď si neváži EÚ a na znak pohŕdania týmto spolkom páli jej vlajku? Ako tvrdí Marián Mišún: "Do volieb idem preto, aby som v EÚ parlamente mohol poukazovať na neprávosti, ktoré sa na Slovensku dejú. Neženie má túžba po vlastnom blahobyte, práve naopak, pred voľbami som sa zaviazal, že v prípade môjho úspechu si z platu ponechám iba toľko, koľko dosahuje preimerna mzda na Slovensku. Zvyšok poputuje na rôzne dobročinné účely a na podporu nacionalistických organizácií. Netreba však zabúdať, že politici, ktorí zastupujú Slovensko v EP, sú pätolizačmi tohto spolku, ktoré Slovensko obrali nielen o suverenitu, ale chce ísť ďalej. Či už je to privatizácia pitných zdrojov, alebo rozširovanie nemravných, úchyláckych praktík, skupovanie slovenskej pôdy...Som rozhodne zástancom tradičných hodnôt, ktoré budem v prípade môjho úspechu presadzovať a trvať na nich. Taktiež budem verejné informovať o tom, ako sa správajú nielen naši, ale aj zahraniční poslanci, nakoľko si myslím, že Slovákom sa nedostáva dostatok informácií z diana v EÚ a jeho parlamente. Nebudem rešpektovať byrokratov, ale myšlienku obojstranne výhodnej spolupráce európskych národov, avšak Slovensko sa musí stať  ich rovnocenným partnerom."
 
Je teda len na nás, či sa znovu necháme oblbnúť starými tvárami, ktoré na bilboardoch vypadajú neskutočne mlado, alebo sa dáme na cestu celospoločenských zmien. Je len na nás, či dáme znovu hlas Fedorke Flašíkovej-Beňovej, ktorá z posledným vypätím síl bojuje za práva buzerantov, či za presadenie juvenilnej justice, alebo dáme šancu novým tváram, ktoré chcú naozajstnú zmenu pre Slovensko. Marián Mišún už neraz dokázal, že mu osud Slovenska nieje ľahostajný. Ako sám tvrdí:"V uliciach protestujem už od roku 2007, žiaľ, bez väčšieho úspechu. Jedinou cestou, ako môžme Slovensko zmeniť, je získať reálny podiel na moci." 


Ja osobne si myslím, že hlas pre Mariána Mišuna nebude zbytočným a v prípade úspechu, Marián so svojim mandátom náloží v prospech nás všetkých. Mariána poznám osobne, ba dokonca si ho dovolím označiť za svojho priateľa, ktorý jedná pohotovo, múdro a čestne. A presne tieto vlastnosti dobrému politikovi nesmú chýbať. Ďalším potencionálnym kandidátom je aj Marián Magát z organizácie Vzdor Kysuce. Marián Magát je známy svojimi radikálnymi názormi, ktoré sa nehanbí prezentovať verejne. Otvorene tvrdo kritizuje sionistov a v EÚ parlamente, chce bojovať proti Novému svetovému poriadku. Taktiež ostro odsudzuje juvenilnú justíciu, keď hovorí, že :"Juvenilná justícia je degradácia pôvodných európskych hodnôt a rodiny. Je to ďalší krok k zotročeniu a zničeniu kultúry pseudohumanistickymi zločincami." Taktiež má rázny názor na predaj našej pôdy cudzincom. „ Čo sa pôdy týka, keď sa dostanú k moci ľudia ako ja, tak si ju skrátka zoberieme späť a Ti čo ju predali, budú súdení za zločin najvyšší a tomu budú zodpovedať aj tresty! Nikdo nebude slovenskú zem predávať a ešte za papiere zaťažené dlhom bez hodnoty" Nielen Slovensko, ale aj celá Európa potrebuje radikálnu zmenu, preto vo voľbách nedávajte hlas stranám a figúrkam, ktoré nás klamú a ožobračujú už vyše 20 rokov. Preto sa nenechjte znovu oklamať a dajte šancu novému začiatku.
S pozdravom: Lukáš Kopáč
https://www.facebook.com/lukas.kopac.9

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára